fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
5-bój fotopolis.pl 2011 - wyniki II rundy
Z małym opóźnieniem, za które przepraszamy, prezentujemy wyniki drugiej rundy jubileuszowego pięcioboju fotopolis.pl. Sprawdźcie, kto najlepiej zinterpretował przykazanie "Czcij ojca swego i matkę swoją".
9 Sie 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda III: Nie cudzołóż
Dziś rozpoczynamy trzecią rundę jubileuszowego 5-boju fotopolis.pl. Jej temat - "Nie cudzołóż" - może budzić wyjątkowe kontrowersje. Na Wasze prace, podejmujące ten niełatwy temat, czekamy do 14 sierpnia 2011. Do zwycięzców trafią cenne nagrody oraz punkty w walce o Grand Prix!
25 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2011 - wyniki I rundy
Dziś poznaliśmy zwycięzców I rundy jubileuszowej edycji naszego wieloboju. Zobaczcie nagrodzone prace i poznajcie nazwiska zwycięzców!
5 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
Dziesięciolecie fotopolis.pl
W tym roku obchodzimy 10 lat istnienia fotopolis.pl. W związku z tą okrągłą rocznicą szykujemy wiele wydarzeń i atrakcji, które rozpoczynają się już teraz i będą się ciągnąć aż do urodzin fotopolis.pl w październiku. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi tego, co będzie się działo przez następne miesiące.
29 Cze 2011
Michał Sułkiewicz
0
Wesołego Alleluja!
Naszym czytelnikom, współpracownikom i sympatykom życzymy pogodnych, rodzinnych i słonecznych świąt oraz tradycyjnie wodoodpornych aparatów w lany poniedziałek!
22 Kwi 2011
Michał Sułkiewicz
0
Grafik/Web Designer poszukiwany do współpracy
Firma Sun House Media wydawca fotopolis.pl, CoGdzieZaile.pl i magazyner.pl nawiąże współpracę z dobrym grafikiem lub niegorszą firmą designerską specjalizującą się w projektowaniu grafiki do stron internetowych.
11 Kwi 2011
Michał Sułkiewicz
0
Dziennikarz do działu testów poszukiwany
Sun House Media szuka dziennikarza do działu testów fotopolis.pl. Jeżeli Twoją pasją jest sprzęt fotograficzny wszelkiej maści, technologie cyfrowe masz w małym palcu oraz brylujesz na forach internetowych w tematach "który aparat jest lepszy i dlaczego", to być może mamy pracę dla Ciebie.
11 Kwi 2011
Michał Sułkiewicz
0
Wesołych i fotograficznych świąt!
Z okazji tegorocznych świąt chcielibyśmy życzyć Wam spełnienia wszystkich - nie tylko fotograficznych - marzeń, dużo radości w gronie najbliższych przy wigilijnym stole oraz wielu wspaniałych chwil przez całe święta!
24 Gru 2010
Michał Sułkiewicz
0
5-bój fotopolis.pl 2010 - wyniki IV rundy
Jury składające się z redaktorów fotopolis.pl rozstrzygnęło wczoraj IV rundę Pięcioboju fotograficznego. Jej tematem była "Wytrzymałość". Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych fotografii i poznania lidera klasyfikacji Grand Prix.
9 Lis 2010
Michal Grzegorczyk
0
5-bój fotopolis.pl, runda V: Uczciwość
Dziś rusza ostatnia już runda tegorocznego 5-boju fotopolis.pl. To już naprawdę ostatnia szansa, żeby wziąć w nim udział. Nie mamy jeszcze jednoznacznego faworyta, więc cały czas można walczyć o warte 20 000 zł Grand Prix!
2 Lis 2010
Michal Grzegorczyk
0