fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
10. urodziny fotopolis.pl: Marek Arcimowicz
Bohaterem drugiej części cyklu, w którym rozmawiamy z fotografami, którzy przekazali prace na naszą jubileuszową aukcję, jest Marek Arcimowicz. Przeczytajcie koniecznie co ma do powiedzenia na temat zmian na rynku fotograficznym i swojej pracy. Przypominamy, że wystawa przedaukcyjna zostanie otwarta 27 października o godz. 19:00 w Galerii Refleksy w Warszawie.
12 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Wacław Wantuch
Krótkim wywiadem z Wacławem Wantuchem rozpoczynamy cykl rozmów z dziesięcioma fotografami, którzy przekazali swoje prace na charytatywną aukcję, organizowaną w związku z dziesiątymi urodzinami naszego magazynu. Towarzyszyć jej będzie wystawa przedaukcyjna, która zostanie otwarta 27 października w Galerii Refleksy w Warszawie.
6 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl - aukcja i wystawa
Kolejnym elementem obchodów 10. urodzin fotopolis.pl jest wystawa i charytatywna aukcja, na którą swoje prace przekaże dziesięciu znanych fotografów. Oprócz ich fotografii, na wystawie w warszawskiej Galerii Refleksy zobaczymy dziesięć najlepszych zdjęć tygodnia. Wernisaż w czwartek, 27 października o godz. 19:00.
6 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
Dziś 10. urodziny fotopolis. Zaczynamy dwa plebiscyty!
Dziś obchodzimy 10. urodziny fotopolis.pl. Tradycyjnie przygotowaliśmy ankietę urodzinową i plebiscyt na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia ubiegłego roku. W związku z okrągłą rocznicą zapraszamy do udziału w jeszcze jednym, specjalnym plebiscycie podsumowującym ostatnią dekadę.
6 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Plebiscyt na produkty i wydarzenia dekady!
W tym roku z okazji 10-lecia fotopolis.pl oprócz zwykłego plebiscytu na produkty roku odbędzie się plebiscyt na produkty i wydarzenia dekady. Chcemy, żeby nasi czytelnicy wzięli aktywny udział w wyborze nominacji w poszczególnych kategoriach. W urodziny fotopolis.pl zagłosujemy na produkty i wydarzenia dekady spośród nadesłanych przez Was nominacji.
29 Wrz 2011
Michał Sułkiewicz
0
5-bój fotopolis.pl 2011 rozstrzygnięty!
Znamy już zwycięzców V rundy jubileuszowego pięcioboju fotopolis.pl. Tym samym okazało się, kto został zdobywcą Grand Prix. Szczegóły w naszym artykule.
28 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2011 - wyniki IV rundy
Dziś poznaliśmy wyniki czwartej - przedostatniej w tym roku - rundy jubileuszowego pięcioboju fotopolis.pl. Zobaczcie kogo postanowiliśmy nagrodzić za interpretację przykazania "Nie kradnij"!
19 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda V: Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu
Dziś ruszamy z piątą rundą 5-boju fotopolis.pl. To już ostatnia szansa, żeby wziąć udział w jubileuszowej edycji naszego konkursu. Na Wasze prace czekamy do 25 września. Nie przegapcie okazji do wygrania cennych nagród i możliwości zdobycia punktów w walce o Grand Prix!
5 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2011 - wyniki III rundy
Z lekkim opóźnieniem, za które przepraszamy, przedstawiamy wyniki trzeciej rundy jubileuszowej edycji pięcioboju fotopolis.pl. Sprawdźcie, czyja interpretacja przykazania "Nie cudzołóż" była najbardziej trafna według jury.
25 Sie 2011
Patryk Wiśniewski
0
5-bój fotopolis.pl, runda IV: Nie kradnij
Ruszamy z czwartą, przedostatnią rundą jubileuszowego 5-boju fotopolis.pl. Tym razem temat brzmi "Nie kradnij". Jak zwykle mamy nadzieję na ciekawe, nieszablonowe interpretacje. Na prace czekamy do 4 września 2011. Do zwycięzców trafią cenne nagrody oraz punkty w walce o Grand Prix!
16 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0