fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
5-bój fotopolis.pl 2014 - wyniki I rundy
Dziś poznaliśmy zwycięzców I rundy tegorocznego 5-boju fotopolis.pl. Zobaczcie kto naszym zdaniem w najciekawszy sposób zinterpretował kolor “Czerwony”.
27 Sie 2014
Marcin Grabowiecki
0
Szukamy firmy do obsługi informatycznej
Wydawca fotopolis.pl firma Sun House Media sp. z o. o. ogłasza konkurs ofert na kompleksową obsługę informatyczną serwisów internetowych.
25 Cze 2014
Michał Sułkiewicz
0
fotopolis.pl wersja 3.0 już online!
Dzisiaj zobaczyliście nowe fotopolis.pl. To już trzecia wersja serwisu w naszej kilkunastoletniej historii. Tym razem nie są to tylko kosmentyczne zmiany wyglądu, ale całkowicie nowa wersja - zmieniliśmy układ artykułów, nazewnictwo działów oraz dodaliśmy wiele nowych i poprawionych funkcji, z których większość jest odpowiedzią na Wasze prośby formułowane w naszej ankiecie czytelników.
19 Maj 2014
Michał Sułkiewicz
0
Fotogenicznych świąt wielkanocnych!
Zespół fotopolis.pl życzy wszystkim czytelnikom bardzo fotogenicznych świąt wielkanocnych!
18 Kwi 2014
Michał Sułkiewicz
0
Przyjmowanie zgłoszeń na staż w dziale testów zamknięte
Zamknęliśmy już przyjmowanie zgłoszeń na staż w dziale testów. Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje dokumenty.
4 Lut 2014
Michał Sułkiewicz
0
Stażysta w dziale testów (płatny staż)
Szukamy osoby która chciałaby związać swoją przyszłość zawodową z testowaniem sprzętu fotograficznego. Oferujemy szkolenie z procedur testowych obowiązujących w redakcji, a po pozytywnym przejściu stażu stałe zatrudnienie.
14 Sty 2014
Michał Sułkiewicz
0
Żegnamy 2013 i najlepszego w 2014!
Mija kolejny rok. Życzymy naszym czytelnikom i współpracownikom jeszcze lepszego 2014, pełnego świetnych zdjęć i nowego sprzętu. Producentom zaś spełnienia planów sprzedażowych i świetnych pomysłów na nowe konstrukcje.
31 Gru 2013
Michał Sułkiewicz
0
Nagrody za najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2013 roku wręczone!
Dzisiaj wręczyliśmy najważniejsze w branży nagrody za najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne. Już dziewiąty raz czytelnicy fotopolis.pl wybrali swoich faworytów. Zobaczcie kto zdobył statuetki! Dorzuciliśmy klip wideo!
11 Gru 2013
Michał Sułkiewicz
0
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne oraz ankieta 2013 - ostatni tydzień głosowania
Już tylko ten tydzień możecie oddawać swoje głosy w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2013 roku oraz w ankiecie czytelników fotopolis.pl. Każdy głos może zdecydować, kto dostanie najważniejsze nagrody w branży przyznawane przez konsumentów.
25 Lis 2013
Michał Sułkiewicz
0
Plebiscyt fotopolis.pl 2013, a nowe modele aparatów
Dostajemy od czytelników pytania na temat najnowszych premier fotograficznych, na które nie można głosować w naszym plebiscycie. Wyjaśniamy sytuację.
31 Paź 2013
Michał Sułkiewicz
0