fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
Plebiscyt na produkt i wydarzenie roku oraz ankieta urodzinowa fotopolis.pl - edycja 2008
Już po raz czwarty zapraszamy naszych czytelników do głosowania na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne ostatnich 12 miesięcy. Kolejny raz możecie zagłosować na sprzęt fotograficzny i wydarzenia artystyczne, które Waszym zdaniem zasługują na Waszą - czytelników fotopolis.pl - nagrodę. Zapraszamy także do corocznej, urodzinowej ankiety czytelników fotopolis.pl, w której możecie podzielić się z nami Waszym zdaniem na temat fotopolis.pl. Tylko do 27 października!
7 Paź 2008
Michał Sułkiewicz
0
Fotopolis.pl ma 7 lat!
No i kolejny rok zleciał - mamy 7 lat! Od 2001 roku niezmiennie dostarczamy Wam najnowszych, wiarygodnych i rzetelnych informacji ze świata fotografii. Codziennie na naszych stronach możecie znaleźć wszystko, co może zainteresować każdego, kto weźmie do ręki aparat: od zwykłego wakacyjnego fotografa, poprzez pasjonata fotografii, a skończywszy na profesjonaliście.
6 Paź 2008
Michał Sułkiewicz
0
Fotopolis.pl w dodatku do Rzeczpospolitej
Wraz z czwartkowym wydaniem Rzeczpospolitej do rąk czytelników trafi też dodatek przygotowany przez firmę Media Planet we współpracy z magazynem Fotopolis.pl, poświęcony róznym aspektom fotografii cyfrowej. Nasi dziennikarze zrobili przegląd nowości ostatnich tygodni, przygotowali poradnik kupującego, opisali popularne oprogramowanie do edycji zdjęć, a nawet przyjrzeli się aparatom w telefonach komórkowych.
3 Wrz 2008
Michal Grzegorczyk
0
Nowy serwer fotopolis.pl
Wczoraj fotopolis.pl otrzymało nowy serwer, który wspomoże dotychczasową maszynę. Dzięki temu szybciej i bardziej płynnie będzie można korzystać z zasobów naszego serwisu. Tym bardziej, że oprócz nowego serwera powiększyliśmy także przepustowość łącza.
29 Sie 2008
Michał Sułkiewicz
0
Prace konserwacyjne na serwerze fotopolis.pl
W związku z pracami konserwacyjnymi na serwerze fotopolis.pl w godzinach 14:00 - 14:15 mogą wystąpić trudności z dostępem do strony. Przepraszamy za utrudnienia.
21 Lip 2008
Michal Grzegorczyk
0
Fotopolis.pl szuka pracowników
W związku z ciągłym rozwojem wydawca serwisu fotopolis.pl, firma Sun House Media poszukuje nowych osób do pracy. Jeżeli interesuje Cię praca w dynamicznym zespole najlepszego i największego polskiego internetowego magazynu o fotografii oraz dynamicznie rozwijających się magazynów o modzie i zakupach, zobacz kogo potrzebujemy.
30 Cze 2008
Michał Sułkiewicz
0
Prace konserwacyjne na serwerze fotopolis.pl
W związku z pracami konserwacyjnymi na serwerze fotopolis.pl dzisiaj rano mogły wystąpić trudności w dostępie do naszych stron. Za zaistniałe problemy przepraszamy.
7 Kwi 2008
Michał Sułkiewicz
0