Wojtek Tkaczyński

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wojtek Tkaczyński" w serwisie fotopolis.pl:
"Opowieści z krypty" - Czy w nowym roku zamierzacie schudnąć?
Nasz stały felietonista - Wojtek Tkaczyński - tym razem wskazuje sposoby samodoskonalenia fotograficznego poza prostą drogą rozwoju zasobów sprzętowych i umiejętności technicznych. Czy wszyscy dadzą się przekonać?
21 Gru 2008
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Czy audiofile to naprawdę dziwacy? Czyli jak przenieść do fotografii dobre wzorce
W tym miesiącu Wojtek Tkaczyński przekonuje nas, ze obiektywnie najlepszy według testów aparat nie musi być najlepszy dla nas. Tak jak audiofile odsłuchują elementy zestawu zanim dokonają zakupu, tak my powinniśmy "obzdjęciować" aparat przed zakupem. Tylko jak to zrobić.
30 Lis 2008
Wojtek Tkaczyński
1
"Opowieści z krypty" - Czy jesienią trzeba odkładać aparat na półkę? Czyli jak wykorzystać długie wieczory
Nasz felietonista Wojtek Tkaczyński zastanawia się co fotograf może robić w jesiene słoty. Okazuje się, że możliwości jest mnóstwo, a odłożenie aparatu na półkę jest najgorszą z nich.
26 Paź 2008
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Czy można nauczyć się fotografować? Czyli jak zostać artystą
Wojtkek Tkaczyński skojarzył prosto - wrzesień, czyli początek szkoły. Nasz felietonista szuka odpowiedzi na pytania, o to jak zostać dobry fotografem - kto i jak ma nas tego nauczyć?
15 Wrz 2008
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Co oprócz statywu? Czyli jaki filtr jest najważniejszy
Wojtek Tkaczyński po przeżyciach związanych z urlopem powrócił do tematyki technicznej. Znalazł drugi element wyposażenia fotografa, który jego zdaniem mógłby stanąć ex equo na podium obok statywu. Nasz felietonista cały wywód poparł solidną dawką wiedzy fizycznej.
24 Sie 2008
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Kto zabił Mieczysława? Czyli co to za kraj, w którym żyjemy.
Inspiracją dla kolejnego felietonu z cyklu "Opowieści z krypty" był krótki urlop w Krynicy. Urlop, na którym Wojtek Tkaczyński nie zaznał spokoju. Przeczytajcie, dlaczego warto tworzyć prywatne albumy z obrazkami z dzieciństwa.
3 Sie 2008
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - W co się bawić? Czyli co było pierwsze - jajko czy kura.
W dzisiejszym odcinku "Opowieści z krypty" nasz felietonista - Wojtek Tkaczyński, porusza tematy stricte techniczne i zachęca do wakacyjnego powrotu do korzeni.
20 Lip 2008
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Uczyć (się) jest rzeczą ludzką. Czyli jak czuje się cyrkowy niedźwiedź na statywie.
Od dzisiaj będziemy mogli czytać felietony Wojtka Tkaczyńskiego dwa razy w miesiącu. Zapewne da to naszym czytelnikom więcej okazji do refleksji nad swoją fotograficzną pasją. Dzisiaj autor ponownie "wsadza kij w mrowisko" pytając co jest najważniejszym elementem naszego zestawu fotograficznego i czy na pewno jest to aparat.
6 Lip 2008
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z Krypty" - Nic na siłę. Czyli, co ślepa wierzba ma wspólnego z fotografią
W tym miesiącu nasz felietonista - Wojtek Tkaczyński - przekonuje, że fotografia to ciężka praca nad sobą. Teza ta dla niektórych zapatrzonych w sprzęt fotografów może być z jednej strony odkrywcza, a z drugiej kontrowersyjna. Tak czy inaczej warto przeczytać "Opowieści z krypty".
22 Cze 2008
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Na dworze znowu wiosna. Czyli jak połączyć fotografowanie z grillowaniem
W najnowszym felietonie z cyklu "Opowieści z krypty" Wojtek Tkaczyński, zainspirowany majówkami, maturami i miłością (Polaków do fotografii) - dotyka całkiem poważnych problemów narodowych. Jakie są wnioski w kontekście kondycji fotografii w Polsce? Przeczytajcie!
11 Maj 2008
Wojtek Tkaczyński
0