tutorial

Wszystkie artykuły z tagiem: "tutorial" w serwisie fotopolis.pl:
Chcesz nauczyć się Photoshopa? Oto 10 darmowych kanałów, które powinieneś śledzić
Jeśli chcesz postawić pierwsze kroki w świecie Photoshopa, a może chcesz odświeżyć swoją wiedzę lub zapoznać się z zupełnie nowymi technikami edycji zdjęć, to warto uczyć się od najlepszych.
20 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Skuteczna edycja oczu, czyli wideoporadnik o tym, jak nie zrujnować dobrego portretu
Edycja oczu to jeden z trudniejszych i kluczowych aspektów retuszu portretu. W swoim najnowszym poradniku, fotograf Dani Diamond prezentuje skuteczną technikę i podpowiada, w jaki sposób ustrzec się błędów w Photoshopie.
5 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Dzięki tym 8 wskazówkom wykonasz spektakularne portrety w każdych warunkach
Fotografia portretowa tylko z pozoru wydaje się łatwa. Oprócz perfekcyjnego opanowania oświetlenia i umiejętności dostosowania go do modela trzeba także pamiętać o kilku kluczowych kwestiach.
27 Lis 2017
Michał Chrzanowski
0
Zapanuj nad barwą. Oto 5 prostych sposobów na zmianę koloru dowolnej rzeczy w Adobe Photoshop
Kolor to jeden z najważniejszych elementów zdjęcia. Nieraz drobna zmiana tonacji zupełnie zmienia jego odbiór. Warto więc umieć nad nim panować. Oto 5 photoshopowych technik, dzięki którym nauczycie się dowolnie regulować kolorystykę obiektów na zdjęciach.
22 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Oto jak w prosty sposób w Photoshopie uwydatnić dramatyzm nieba na zdjęciach krajobrazowych
Niebo to jeden z głównych elementów zdjęć krajobrazowych. W końcu nieraz zajmuje większą część kadru. To też często element, od którego zależy atrakcyjność całej fotografii. Niektórzy uciekają się do jego podmiany, ale istnieje sposób, by nawet względnie nudne niebo wydawało się kontrastowe, pełne głębi i zapierało dech w piersiach.
13 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Magia podwójnej ekspozycji w Photoshopie - zobacz jak robić to dobrze
Zawsze chciałeś otrzymać imponujące zdjęcie o podwójnej ekspozycji, jednak nie do końca wiedziałeś jak się za to zabrać? Jeśli tak, to najnowszy wideoporadnik Photoshop Training Channel został przygotowany z myślą o Tobie.
12 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
3,2,1… Photoshop - Adobe startuje z nową serią poradników dla początkujących
Youtube to prawdziwa kopalnia tutoriali i poradników, pozwalających opanować sztukę postprodukcji. Zwykle dotyczą one zaawansowanych aspektów pracy z programem, ale przecież od czegoś trzeba zacząć. Nowa seria poradników Adobe powstała właśnie z myślą o początkujących.
4 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Oto 30 photoshopowych technik, które powinien znać każdy fotograf
Nieważne czy masz już doświadczenie z programami graficznymi, czy dopiero zaczynasz, ta seria wideoporadników w przystępny sposób przedstawi Wam kilkadziesiąt technik, które pozwolą udoskonalić warsztat retuszu zdjęć.
23 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Jedna minuta, jedna umiejętność. Adobe prezentuje nową serię bezpłatnych tutoriali o Photoshopie
Niezależnie czy jesteś zawodowcem czy może dopiero zaczynasz swoją przygodę z Photoshopem, powinieneś odwiedzić oficjalny kanał Adobe na Youtube. Firma wystartowała z nową serią krótkich poradników, które ukażą różne funkcje tego popularnego programu.
15 Mar 2017
Michał Chrzanowski
1
To prawdziwa żyła złota! Broncolor udostępnia prawie 100 darmowych tutoriali
Niezależnie czy jesteś zawodowcem czy może dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, powinieneś odwiedzić stronę Broncolor. Producent udostępnił blisko 100 bezpłatnych poradników, które mogą pomóc zapanować nad sztucznym oświetleniem zarówno w studiu jak i plenerze.
8 Mar 2017
Michał Chrzanowski
0