SFE

Wszystkie artykuły z tagiem: "SFE" w serwisie fotopolis.pl:
Sony A7S - test wideo
Sony A7S to niezwykle ciekawa propozycja nie tylko dla fotografów, ale także dla filmowców. Wydaje się, że producent zdecydował się na przesunięcie akcentów i o A7S możemy powiedzieć, że to aparat przede wszystkim dla filmowców. Bezpośrednio na kartę aparat potrafi rejestrować materiał w rozdzielczości Full HD 1080p60 z wykorzystaniem formatu XAVC-S, zapewniającego przepływność 50 Mb/s. Warto wspomnieć także o możliwości nagrywania 4K na zewnętrzny rekorder, za pośrednictwem złącza HDMI....
5 Wrz 2014
Patryk Wiśniewski
0
Sony A7S - test
Rodzina bezlusterkowców z pełną klatką stale się powiększa. Po Sony A7 i A7R przyszedł czas na test modelu A7S. To konstrukcja bliźniacza w stosunku do wcześniej zaprezentowanych aparatów, oferuje jednak zupełnie inną matrycę o rozdzielczości "zaledwie" 12 megapikseli. Dzięki temu ma świetnie sprawdzać się w nagrywaniu filmów oraz na wysokich czułościach. Czy tak jest w rzeczywistości przekonacie się z lektury naszego pełnego testu.
22 Sie 2014
Patryk Wiśniewski
0
Adapter Metabones - test
Metabones to firma, która ma w swojej ofercie kilka ciekawych adapterów. My mieliśmy okazję przetestować ten, który umożliwia podpięcie obiektywów z bagnetem Canon EF do aparatów z bagnetem E, czyli na przykład A7 i A7R. Zobaczcie jak to rozwiązanie sprawdza się w praktyce.
27 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Sony FE 55mm f/1,8 ZA Carl Zeiss Sonnar T* - test
Sony FE 55mm f/1,8 ZA Carl Zeiss Sonnar T* to standard dedykowany do aparatów z bagnetem E. Został on stworzony z myślą o pełnoklatkowych bezlusterkowcach Sony A7 i A7R. Zobaczcie jak ten obiektyw poradził sobie w naszym laboratorium testowym.
13 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Sony FE 24-70 mm f/4 ZA OSS Carl Zeiss Vario-Tessar T* - zdjęcia przykładowe
Prezentujemy pierwsze zdjęcia przykładowe wykonane ciekawie zapowiadającym się zoomem Sony FE 24-70 mm f/4 ZA OSS Carl Zeiss Vario-Tessar T*. Obiektyw jest dedykowany do pełnoklatkowych aparatów Sony A7 i A7R. Zobaczcie jak ta propozycja poradziła sobie w plenerze.
10 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Sony FE 55mm f/1,8 ZA Carl Zeiss Sonnar T* - zdjęcia przykładowe
Prezentujemy pierwsze zdjęcia przykładowe wykonane obiektywem Sony FE 55mm f/1,8 ZA Carl Zeiss Sonnar T*, który miał swoją premierę wraz z aparatami A7 i A7R. Zdjęcia wykonaliśmy obydwoma korpusami.
10 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Samyang wprowadził do oferty pełnoklatkowe obiektywy z bagnetem Sony E
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Samyang wprowadziła do swojej oferty pięć obiektywów pełnoklatkowych z mocowaniem Sony E.
16 Gru 2013
Michal Grzegorczyk
0
Sony A7 - test
Sony A7 to jeden z dwóch pełnoklatkowych bezlusterkowców w ofercie japońskiego producenta. Aparat został wyposażony w 24-megapikselową matrycę, hybrydowy autofokus oraz łączność Wi-Fi, a to wszystko zostało zamknięte w niezwykle małym korpusie. Zobaczcie jak A7 sprawdza się w praktyce i jak wypada na tle swojej najbliższej konkurencji.
15 Lis 2013
Marcin Falana
0
Sony A7R - test
Sony A7R to niewielki bezlusterkowiec wyposażony w 36-megapikselową matrycę o rozmiarze klatki filmu małoobrazkowego. Oprócz tego aparat ma także szybki procesor obrazu BIONZ X, łączność Wi-Fi i wizjer elektroniczny o wysokiej rozdzielczości. Zobaczcie jak ta niezwykle ciekawa propozycja sprawdziła się w naszym teście.
7 Lis 2013
Patryk Wiśniewski
0
Adapter Voigtlander VM-E Close Focus - M na E
Firma Voigtlander stworzyła adapter VM-E Close Focus umożliwiający podłączanie obiektywów z bagnetem M do aparatów z mocowaniem Sony E.
24 Paź 2013
Michal Grzegorczyk
0