Mariusz Hermanowicz

Wszystkie artykuły z tagiem: "Mariusz Hermanowicz" w serwisie fotopolis.pl:
Mariusz Hermanowicz i Agnieszka Rayss - polska fotografia w Wilnie
„Do czego może służyć fotografia?” Mariusza Hermanowicza i „Gdzie jest ciało” Agnieszki Rayss to dwie wystawy, które zostaną zaprezentowane w przyszły wtorek, 10 kwietnia w wileńskiej Galerii Fotografii Prospekto.
5 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
"Widok z mojego okna" Mariusza Hermanowicza w Warszawie
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na wystawę fotografii Mariusza Hermanowicza "Widok z mojego okna". Ekspozycję będzie można podziwiać w dawnym mieszkaniu fotografa w Warszawie. Wernisaż już w najbliższą niedzielę, wystawa będzie prezentowana jedynie przez tydzień. W tym czasie będzie można również wziąć udział w licznych wydarzeniach towarzyszących wystawie.
12 Lis 2010
Michal Grzegorczyk
0
Mariusz Hermanowicz "Stryj Piotr" - wystawa w Galerii Asymetria
Galeria Asymetria w Warszawie zaprasza na otwarcie wystawy prac Mariusza Hermanowicza. Bohaterem projektu "Stryj Piotr" jest stryj ojca artysty, rzeźbiarz, który zaginął bez wieści we wrześniu 1939 roku. Wernisaż we wtorek, 10 marca o godzinie 18.00.
6 Mar 2009
ms
0
Dziś Wszystkich Świętych
1 listopada to Wszystkich Świętych. Tego dnia odwiedzamy groby najbliższych, spotykamy się z rodziną, wspominamy. Pamiętajmy też o osobach, które tworzyły, a których już nie ma wśród nas.
1 Lis 2008
Marta Sinior
0
Zmarł Mariusz Hermanowicz (1950-2008)
3 października 2008 roku, zmarł Mariusz Hermanowicz, wielki fotograf, który swoimi zapiskami z życia codziennego na stałe wpisał się do kanonu polskiej fotografii. Jego najbardziej znane cykle były na poły humorystycznym, na poły dramatycznym zapisem niełatwych zmagań człowieka PRLu z otaczającą go rzeczywistością. Miał 58 lat.
4 Paź 2008
Tomasz Gutkowski
0
"Obnażanie" - Hermanowicz, Pastureau, Pesty
Hermanowicz prezentując w Małej Galerii ZPAF-CSW ekspozycję zatytułowaną "Obnażanie" nie ogranicza się do odkrywania ciała, ale stara się sięgnąć głębiej i odsłonić naturę kobiecości. Swoimi zdjęciami i rysunkami pomagają mu w tym dwie młode artystki francuskie: Laura Pesty i Lucie Pastureau. Wernisaż już we wtorek, 13 lipca.
12 Lip 2004
Marta Majewska
0
Hermanowicz w Galerii Pustej
W środę, 3 marca w katowickiej Górnośląskim Centrum Kultury rozpocznie się wystawa fotografii Mariusza Hermanowicza. W ramach ekspozycji prezentowane będą fotografie z wielu cykli autora, którego znajdują się w licznych kolekcjach w kraju i za granicą
27 Lut 2004
Marta Majewska
0