Film Video Foto

Wszystkie artykuły z tagiem: "Film Video Foto" w serwisie fotopolis.pl:
Trwa 16. edycja targów Film Video Foto w Łodzi
Wczoraj wystartowały łódzkie targi Film Video Foto. Po dniu dla profesjonalistów dziś i jutro stoiska są otwarte dla szerokiej publiczności. Niestety, na targach wyraźnie widać skutki kryzysu - nie ma większości czołowych firm branży fotograficznej.
22 Mar 2013
Michal Grzegorczyk
0
XVI targi Film Video Foto 2013 ruszają w tym tygodniu
W najbliższy czwartek rozpoczną się XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video w Łodzi. Swoją obecność zapowiedziało ponad 140 wystawców. Na gości czekają również liczne wystawy i warsztaty.
18 Mar 2013
Michal Grzegorczyk
0
Warsztaty fotograficzne na Film Video Foto 2013
Podczas 16. edycji targów Film Video Foto 2013 w Łodzi odbędą się warsztaty fotograficzne, spotkania, seminaria i prezentacje.
15 Lut 2013
Michal Grzegorczyk
0
Zapowiedź łódzkich targów Film Video Foto 2013
21 marca 2013 rozpoczną się targi sprzętu fotograficznego, filmowego i audio-wideo. Podczas trzydniowej imprezy zostaną zaprezentowane premierowe produkty i wystawy. Organizatorzy przewidują też warsztaty i spotkania z fotografami.
26 Lip 2012
Michał Dąbrowski
0
Trwa 15. edycja targów Film Video Foto w Łodzi
Wczoraj ruszyła 15. edycja łódzkich targów Film Video Foto. Impreza po raz pierwszy odbywa się w nowej hali targowej. Wczoraj organizatorzy przewidzieli dzień dla profesjonalistów, a dziś i jutro stoiska są otwarte dla szerokiej publiczności.
30 Mar 2012
Michal Grzegorczyk
0
Szymon Świętochowski w Łodzi
Ostatnim twórcą, który zaprezentuje swoje prace na wystawie zbiorowej młodych fotografów podczas targów FILM VIDEO FOTO w Łodzi będzie Szymon Świętochowski. Jego zdjęcia będzie można oglądać od 29 marca.
27 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
15. edycja targów Film Video Foto rusza już w czwartek
Już w czwartek startuje 15. edycja łódzkich Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - FILM VIDEO FOTO.
26 Mar 2012
Michal Grzegorczyk
0
Anna Bloda na targach Film Video Foto w Łodzi
Anna Bloda zaprezentuje swoje prace na 15. jubileuszowej edycji Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - FILM VIDEO FOTO. Od 29 marca będzie można je oglądać w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 w Łodzi.
20 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
Tomek Albin i jego cykl "Everybody Football" w Łodzi
Drugim twórcą, po Pawle Fabjańskim, który zaprezentuje swoje prace podczas targów Film Video Foto będzie Tomek Albin. Fotografie z cyklu "Everybody Football" będzie można oglądać w dniach 29-31 marca w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym w Łodzi.
16 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
Paweł Fabjański na targach Film Video Foto w Łodzi
Łódzkie Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - Film Video Foto to nie tylko sprzęt. W trakcie 15. edycji targów zaprezentowana zostanie wystawa prac młodych fotografów. Do współpracy zostali zaproszeni artyści młodego pokolenia, którzy odnieśli sukces artystyczny i komercyjny. Jednym z nich jest Paweł Fabjański. Jego prace będziecie mogli oglądać w dniach 29-31 marca.
14 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0