promocja

Wszystkie artykuły z tagiem: "promocja" w serwisie fotopolis.pl:
Certyfikowane kursy Photoshopa i grafiki komputerowej - do 15 lutego 80% taniej
Akademia EITCA to platforma e-learningowa oferująca kursy podnoszące kompetencje zawodowe, certyfikowane przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej w Brukseli. Do 15.02 możliwe jest uzyskanie 80% dofinansowania na wybrane szkolenia.
4 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
"Jestem na wakacjach" - akcja Nikona nad Bałtykiem
Firma Nikon rusza z akcją "Jestem na wakacjach". Na turystów odpoczywających nad Bałtykiem czekają między innymi testy aparatów i lornetek, foto-biblioteka, porady i szkolenia pod okiem ekspertów oraz konkursy fotograficzne z atrakcyjnymi nagrodami.
10 Lip 2014
Michal Grzegorczyk
0
"Najszybciej do doskonałości" - promocja Samsunga
Koncern Samsung ruszyl z promocją dla nabywców bezlusterkowców z serii Samsung NX. Każdy kto kupi jeden z aparatów będzie mógł wziąć udział w warsztatach fotograficznych National Geographic prowadzonych przez Wojciecha Franusa. Promocja potrwa do 31 grudnia 2014 roku.
3 Kwi 2014
Michal Grzegorczyk
0
Od amatora do profesjonalisty z aparatami Panasonic LUMIX G
Panasonic przygotował specjalną ofertę warsztatów fotograficznych. Klienci, którzy zakupili lub zakupią aparat z serii Lumix G z linii na rok 2012, otrzymają voucher, który uprawnia do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach fotograficznych. Warsztaty odbędą się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Krakowie.
12 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
"Jestem inny, niż myślisz" - promocyjne roadshow Nikona
Nikon Polska rozpoczyna promocyjne roadshow "Jestem inny niż myślisz". Na mobilnych stoiskach Nikona w 8 galeriach handlowych na terenie Polski będzie można przetestować m.in. wybrane modele kompaktów Coolpix i amatorskich lustrzanek oraz odebrać promocyjne dodatki do zakupionych produktów. Dodatkowo klienci będą mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym. Roadshow trwa od 23 listopada do 23 grudnia 2012 r.
22 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Prezenty za kursy w Akademii Nikona
Akademia Nikona wprowadza ofertę promocyjną pod hasłem "Najlepiej uczyć się zimą", w ramach której ceny kursów odbywających się na terenie całej Polski od 1 stycznia do 31 marca 2012 obniżone są o 150 zł. Dodatkowo klienci kupujący kurs jako prezent dla bliskiej osoby otrzymują upominek w postaci kuponu na darmowy wydruk 100 zdjęć w sieci Fotojoker. Oferta promocyjna obowiązuje do końca roku.
3 Gru 2011
Marta Majewska
0
Kurs Fotografii na DVD do każdej lustrzanki E-Systemu
Olympus przygotował kolejną promocję dla swoich klientów. Tym razem dotyczy ona wszystkich, którzy w okresie od 1 czerwca do 30 września kupią którąkolwiek lustrzankę E-Systemu. Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej otrzymają Kurs Fotografii na płycie DVD, na której w świat fotografowania wprowadza Radosław Przybył.
13 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0