promocja

Wszystkie artykuły z tagiem: "promocja" w serwisie fotopolis.pl:
Nikon rusza z nową akcją Cashback - do 500 zł zwrotu
Nikon poinformował o rozpoczęciu nowej akcji Cashback, która umożliwia uzyskanie zwrotu części pieniędzy przy zakupie produktów objętych promocją. Tym razem jest to kilkanaście modeli aparatów i obiektywów. Dzięki promocji można uzyskać do 500 zł zwrotu.
2 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Promocyjna oferta X-Rite i Adobe
Firma X-Rite we współpracy z Adobe przygotowała ofertę promocyjną, która umożliwia otrzymanie rocznej subskrypcji pakietu Adobe CC Photography przy zakupie urządzeń do kalibracji kolorystycznej.
19 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Fototapety i duże powiększenia - dla czytelników fotopolis.pl wysyłka gratis
Cyfrowe studio i laboratorium fotograficzne Freelab.pl przygotowało dla czytelników fotopolis.pl specjalną wiosenną ofertę z wysyłką gratis. Na uwagę zasługuje możliwość wykonania odbitek 100 x 200 cm, duży wybór dostępnych papierów, ale najciekawsza jest usługa fotograficznych tapet na ścianę
10 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon przedłuża CashBack na aparat EOS 7D Mark II - do 1200 zł zwrotu
Producent poinformował o przedłużeniu promocji umożliwiającej zwrot części pieniędzy przy zakupie lustrzanki EOS 7D Mark II i jednego z wybranych obiektywów. Wśród produktów objętych promocją znalazł się też nowy obiektyw EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM.
24 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Certyfikowane kursy Photoshopa i grafiki komputerowej - do 15 lutego 80% taniej
Akademia EITCA to platforma e-learningowa oferująca kursy podnoszące kompetencje zawodowe, certyfikowane przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej w Brukseli. Do 15.02 możliwe jest uzyskanie 80% dofinansowania na wybrane szkolenia.
4 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm rusza z kolejnym Cashbackiem
Producent poinformował o starcie kolejnej promocji typu cashback, która umożliwia zwrot części pieniędzy wydanych na zakup wybranego sprzętu. Oferta specjalna dotyczy aparatów i obiektywów z serii X.
2 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Darmowe aplikacje przy zakupie aparatów Sony
Play Memories Camera Apps to serwis umożliwiający pobieranie specjalnych aplikacji rozszerzających możliwości aparatu. Sony rusza z promocją, w ramach której osoby kupujące aparaty Sony będą miały możliwość darmowego pobrania niektórych aplikacji.
12 Gru 2014
Maciej Luśtyk
1
Świąteczne promocje na aparaty i obiektywy Fujifilm
Fujifilm rusza ze świąteczną promocją obejmującą różne obiektywy i aparaty z katalogu producenta. Rabaty sięgają nawet 2300zł.
5 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
750zł zwrotu przy zakupie X-Rite i1Photo Pro 2
X-Rite, znany producent sprzętu do kalibracji kolorystycznej oferuje zwrot części pieniędzy przy zakupie sprzętu ze swojej oferty.
4 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Voucher na 800zł przy zakupie Canona EOS 5D Mark III
Niedawno informowaliśmy o uruchomieniu przez Canona promocji cashback obejmującej wybrane pozycje z oferty. Teraz, kupując Canona EOS 5D Mark III otrzymamy voucher o wartości 800zł na produkty producenta.
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0