rynek fotograficzny

Wszystkie artykuły z tagiem: "rynek fotograficzny" w serwisie fotopolis.pl:
Czy bezlusterkowce są w stanie zawładnąć współczesnym rynkiem fotograficznym?
Naiwny ten, który uważa, że w świecie technologii można cokolwiek przewidzieć co do najmniejszego detalu. Co jakiś czas prognozy, których jeszcze niedawno mieliśmy stuprocentowe przekonanie, przeradzają się w zabawną, historyczną anegdotę. Tak właśnie jest z aparatami bezlusterkowymi, które miały być ślepą uliczką w rozwoju tego typu urządzeń. Dziś stanowią one groźną konkurencję dla - wydawałoby się - niepokonanych lustrzanek.
30 Wrz 2018
Promocja
0
Czy Canon położy wreszcie większy nacisk na aparaty bezlusterkowe?
Jeszcze kilka lat temu rynek bezlusterkowców można było uznać za ciekawostkę. Dziś aparaty z tego segmentu są w stanie konkurować z najlepszymi lustrzankami. Czy wobec tego opóźniony względem konkurencji Canon przyłoży większą wagę do rozwoju aparatów tego typu?
6 Mar 2018
Maciej Luśtyk
2
7 powodów dlaczego bezlusterkowce (jeszcze) nie rządzą rynkiem - komentarze firm
Przed tygodniem opublikowaliśmy tekst o rynku aparatów bezlusterkowych. Nasz artykuł opierał się na danych z rynku brytyjskiego i na badaniach przeprowadzonych w USA. Dlatego też, żeby mieć lepszy obraz tego co dzieje się w Polsce poprosiliśmy o komentarz polskich przedstawicieli producentów i dystrybutorów marek wymienionych w artykule.
29 Kwi 2014
Michał Sułkiewicz
0
7 powodów dlaczego bezlusterkowce (jeszcze) nie rządzą rynkiem - analiza
Z początkiem roku przez internet przetoczyła się fala informacji o spadku popytu w segmencie bezlusterkowców. Gorsze niż oczekiwano wyniki sprzedaży aparatów systemowych bez lustra wywołały wiele spekulacji na temat ich przyszłości. Czy słusznie należy się bać o przyszłość tego segmentu? Poznajcie 7 powodów, które według fotopolis.pl wstrzymują rewolucję bezlusterkową.
22 Kwi 2014
Michał Sułkiewicz
27