rynek fotograficzny

Wszystkie artykuły z tagiem: "rynek fotograficzny" w serwisie fotopolis.pl:
Strategia Fujifilm na najbliższe lata. Czy nadchodzi era bezlusterkowców?
Fujifilm zaprezentowało plan rozwoju firmy na najbliższe lata pod nazwą “Vision 2016”. Naszą uwagę przykuł fragment poświęcony rozwojowi systemów optycznych i cyfrowej reprodukcji obrazu, który wskazuje priorytety firmy na rynku foto.
13 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
7 powodów dlaczego bezlusterkowce (jeszcze) nie rządzą rynkiem - komentarze firm
Przed tygodniem opublikowaliśmy tekst o rynku aparatów bezlusterkowych. Nasz artykuł opierał się na danych z rynku brytyjskiego i na badaniach przeprowadzonych w USA. Dlatego też, żeby mieć lepszy obraz tego co dzieje się w Polsce poprosiliśmy o komentarz polskich przedstawicieli producentów i dystrybutorów marek wymienionych w artykule.
29 Kwi 2014
Michał Sułkiewicz
0
7 powodów dlaczego bezlusterkowce (jeszcze) nie rządzą rynkiem - analiza
Z początkiem roku przez internet przetoczyła się fala informacji o spadku popytu w segmencie bezlusterkowców. Gorsze niż oczekiwano wyniki sprzedaży aparatów systemowych bez lustra wywołały wiele spekulacji na temat ich przyszłości. Czy słusznie należy się bać o przyszłość tego segmentu? Poznajcie 7 powodów, które według fotopolis.pl wstrzymują rewolucję bezlusterkową.
22 Kwi 2014
Michał Sułkiewicz
27
Targi CP+ 2014 - podsumowanie i prognozy na nadchodzący rok
CP+ 2014 Zakończyła się kolejna edycja targów CP+ w Jokohamie, podczas których debiutowało kilka nowych aparatów i obiektywów. Opublikowaliśmy już ogólną relację z imprezy i szereg artykułów prezentujących nowe produkty, a dziś przyszła pora na szersze podsumowanie, analizę i prognozy na nadchodzący rok.
18 Lut 2014
Michal Grzegorczyk
0
CIPA podsumowała pierwsze półrocze
Organizacja "Camera and Imaging Products Association" (CIPA) opublikowała dane o dostawach i sprzedaży aparatów japońskich producentów w pierwszym półroczu. W skrócie: jest źle. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy na rynek trafiło około 30 milionów cyfrówek, czyli około 43% mniej niż w tym samym okresie 2012 roku.
1 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0
Aparaty systemowe wyprzedzają kompakty w USA
Stały wzrost popularności smartfonów jako urządzeń do okazjonalnego robienia zdjęć spowodował historyczną zmianę na amerykańskim rynku: po raz pierwszy wartość sprzedaży aparatów z wymienną optyką była wyższa niż wartość sprzedaży kompaktów.
16 Lip 2013
Michal Grzegorczyk
0
Po targach CP+ 2013 - prognozy na nadchodzący rok
CP+ 2013 Targi CP+ 2013 za nami. Tegoroczne premiery zostały zdominowane przez optykę, ale początek roku przyniósł też kilka ciekawych aparatów. Obserwowaliśmy japońskie targi z bliska. Czy na ich podstawie można wyrokować jaki będzie 2013 rok w sprzęcie fotograficznym?
12 Lut 2013
Michał Sułkiewicz
0