smartfon

Wszystkie artykuły z tagiem: "smartfon" w serwisie fotopolis.pl:
Ile Leiki jest w Huaweiu? - oświadczenie producenta
Nowy smartfon Huwawei P9 od momentu pokazania wzbudza duże emocje, głównie za sprawą dwóch aparatów sygnowanych logiem Leica. Ostatnie rewelacje sugerowały jednak niewielkie zaangażowanie niemieckiego producenta. Jak było? Producent wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.
25 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
HTC 10 - świetny aparat, podwójna stabilizacja
Smartfony HTC mają rzeszę zadowolonych wyznawców. Niestety do tej pory flagowym modelom trudno było rywalizować z konkurencją pod względem aparatów. Zmienić ma to najnowszy HTC 10.
13 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
1
Huawei P9 - dwa obiektywy i dwie matryce (w tym jedna czarno-biała!)
Premiera nowego flagowca chińskiego producenta potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia. Nowy model Huawei P9 został wyposażony w dwa aparaty zaprojektowane przez firmę Leica.
6 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
1
LG X Cam - podwójny aparat na każdą kieszeń
W tym roku wielosoczewkowe moduły aparatów są gorącym tematem na rynku urządzeń mobilnych. Oferować je będzie wiele z flagowych modeli. Co jednak z tymi, których nie stać na zakup topowego smartfona? Właśnie do nich skierowany jest LG X Cam.
23 Mar 2016
Maciej Luśtyk
1
Xiaomi Mi 5 - detekcja fazy i 4-osiowa stabilizacja w rozsądnej cenie
Ostatnio byliśmy świadkami kilku ważnych smartfonowych premier, ale nie tylko produkcje największych marek zasługują na uwagę. Nowy flagowy smartfon chińskiego Xiaomi ma szansę stać się dla nich poważną konkurencją.
29 Lut 2016
Maciej Luśtyk
1
Nowa matryca Sony z detekcją fazy i stabilizacją. Rewolucja w fotografii mobilnej?
Już teraz smartfony służą większości osób za podstawowe narzędzie do fotografowania. Dzięki nowej matrycy Sony, wyposażonej w szybki hybrydowy autofokus i stabilizację obrazu, granica między urządzeniami mobilnymi a zwykłymi aparatami zatrze się jeszcze bardziej.
17 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
ProShot - zamień iPhone’a w kamerę sportową
Najnowsze smartfony pozwalają na rejestrację wysokiej jakości materiału wideo. Przy pomocy iPhone’a 6s możemy nagrywać filmy nawet w rozdzielczości 4K. Dlaczego by więc nie wykorzystać go jako kamery sportowej? Z takiego założenia wyszli twórcy systemu ProShot.
21 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Panasonic Lumix CM10 - fotograficzny smartfon, z którego nie zadzwonimy
Dzisiaj na rynku japońskim zawitał następca modelu CM1, będącego połączeniem smartfona z zaawansowanym kompaktem. Czy model CM10 wreszcie będzie tym, co podbije serca amatorów fotografii mobilnej? Na pewno nie pomoże w tym pozbawienie go możliwości wykonywania połączeń głosowych.
19 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Acer Liquid Jade Primo - 21 Mp i filmy 4K
CES 2016: Acer zaprezentował nowego smartfona, który pod względem fotograficznych możliwości ma konkurować z najlepszymi pozycjami na rynku. Działający w oparciu o system Windows 10 model Liquid Jade Primo wyposażono w 21-megapikselowy aparat, jasny obiektyw i podwójną lampę błyskową.
5 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Nad aparatem iPhone'a pracuje ponad 800 osób
Zawsze wiedzieliśmy, że kalifornijski producent przykłada dużą wagę do projektowania swojego sprzętu. Nie sądziliśmy jednak, że aż tak dużą. Okazuje się, że nad samym modułem aparatu w telefonie pracuje ponad 800 osób. Ale to nie jedyna ciekawostka dotycząca aparatów w smartfonach Apple.
22 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0