smartfon

Wszystkie artykuły z tagiem: "smartfon" w serwisie fotopolis.pl:
Vimble S - uniwersalny gimbal do smartfonów
Gimbale do smartfonów istnieją na rynku już od pewnego czasu. Jednak jak zapewnia firma DelTron, rozwiązanie Vimble S ma zapewniać znacznie lepsze efekty, rozbudowaną ergonomię i zaawansowaną funkcjonalność.
17 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Kodak Ektra - smartfon, który ma podbić świat fotografii mobilnej
Od pewnego czasu Kodak stara się odbudowywać swoją pozycję w świecie cyfrowego obrazowania. Pomóc ma w tym fotograficzny smartfon Ektra. Parametry oraz oficjalne zdjęcia przykładowe wyglądają obiecująco.
20 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0
Google Pixel i Pixel XL – nowe flagowe smartfony zaprezentowane
Fani fotografii mobilnej mogą mieć powody do radości. Firma Google zaprezentowała dziś flagowe modele Pixel i Pixel XL, które mają okazać się najlepszymi fotograficznymi smartfonami na świecie.
4 Paź 2016
Michał Chrzanowski
2
LG V20 - zaprojektowany z myślą o fotografowaniu
Podwójny moduł kamery, stabilizacja obrazu, nagrywanie 4K z dźwiękiem stereo i nie tylko - tak prezentuje się najnowszy smartfon LG, model V20. Czy ma szansę podbić rynek fotografii mobilnej?
8 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
2
Kyocera DuraForce Pro - smartfon i kamera sportowa w jednym
Dla nikogo nie jest już chyba niespodzianką, że smartfony i kamery sportowe większości osób zastępują zwykłe aparaty fotograficzne. Kyocera postanowiła połączyć te dwa światy i prezentuje odporny smartfon a aż 3 modułami aparatów.
16 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Marsoar - uniwersalny gimbal do smartfonów i GoPro
Gimbale do kamerek sportowych i smartfonów istnieją na rynku już od pewnego czasu. Producent stabilizatorów Marsoar twierdzi jednak, że jego kontrukcja oferować będzie znacznie lepsze efekty.
9 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Oppo F1s – nowy ekspert od selfie
Wszyscy przeczuwali, że prędzej czy później ten dzień nadejdzie. Dzień, w którym zostanie zaprezentowany smartfon zaprojektowany wyłącznie z myślą o selfie. Jako pierwszy na ten krok zdecydował się chiński producent elektroniki OPPO, który zaprezentował model F1s „selfie expert”.
9 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Edelkrone Povie - uchwyt POV dla vlogerów
Za sprawą kamerek sportowych i mocowań do kasków, filmy kręcone z perspektywy pierwszej osoby stały się bardzo powszechne. Dzięki nowemu uchwytowi Edelkrone będziemy je mogli wygodnie rejestrować za pomocą smartfonów.
5 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Artisto – klasyczne malarstwo na ruchomych obrazach
Artisto to nowa aplikacja, która podobnie jak popularna Prisma, nakłada filtry imitujące obrazy słynnych malarzy. Różnica jest jedna – efekty są implementowane na filmy. Program jest bezpłatny i już dostępny na iOS i Androida.
4 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Samsung Galaxy Note 7 - nowy król w rodzinie Galaxy
Oferta firmy Samsung powiększyła się o nowego reprezentanta rodziny Galaxy. Model Note 7 odziedziczył po młodszych braciach - S7 i S7 edge - taki sam stabilizowany 12MP aparat o świetle f/1.7. Do tego otrzymał duży 5.7-calowy ekran oraz wodoodporną obudowę.
3 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0