smartfon

Wszystkie artykuły z tagiem: "smartfon" w serwisie fotopolis.pl:
Tak tworzy się historia. Oto pierwsza okładka Sports Illustrated, którą wykonano smartfonem
To była tylko kwestia czasu, kiedy smartfony zostaną wykorzystane do produkcji profesjonalnych zleceń. Na ten krok jako pierwsze zdecydowało się prestiżowe Sports Illustrated. Efekt? Zobaczcie sami.
7 Gru 2016
Michał Chrzanowski
3
Insta360 Air - niedroga kamera sferyczna do smartfonów z Androidem
Kamery sferyczne wciąż próbują utorować sobie drogę do świadomości zwykłych użytkowników. Przełomem w tej kwestii może być kamera Insta 360 Air, która choć nie poraża jakością, to dzięki niskiej cenie i dużej kompatybilności ma szansę upowszechnić modę na zdjęcia i filmy sferyczne.
30 Lis 2016
Maciej Luśtyk
1
GekkoGum - i mocowania do kamer sportowych stają się zbędne
Kamery sportowe i smartfony zmieniły to jak filmujemy codzienne wydarzenia i wyczyny sportowe. Ich użyteczność ogranicza jednak konieczność posiadania różnego rodzaju mocowań. Dzięki nowo opracowanemu materiałowi GekkoGum mają one stać się zbędne.
21 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Vimble S - uniwersalny gimbal do smartfonów
Gimbale do smartfonów istnieją na rynku już od pewnego czasu. Jednak jak zapewnia firma DelTron, rozwiązanie Vimble S ma zapewniać znacznie lepsze efekty, rozbudowaną ergonomię i zaawansowaną funkcjonalność.
17 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Kodak Ektra - smartfon, który ma podbić świat fotografii mobilnej
Od pewnego czasu Kodak stara się odbudowywać swoją pozycję w świecie cyfrowego obrazowania. Pomóc ma w tym fotograficzny smartfon Ektra. Parametry oraz oficjalne zdjęcia przykładowe wyglądają obiecująco.
20 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0
Google Pixel i Pixel XL – nowe flagowe smartfony zaprezentowane
Fani fotografii mobilnej mogą mieć powody do radości. Firma Google zaprezentowała dziś flagowe modele Pixel i Pixel XL, które mają okazać się najlepszymi fotograficznymi smartfonami na świecie.
4 Paź 2016
Michał Chrzanowski
2
LG V20 - zaprojektowany z myślą o fotografowaniu
Podwójny moduł kamery, stabilizacja obrazu, nagrywanie 4K z dźwiękiem stereo i nie tylko - tak prezentuje się najnowszy smartfon LG, model V20. Czy ma szansę podbić rynek fotografii mobilnej?
8 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
2
Kyocera DuraForce Pro - smartfon i kamera sportowa w jednym
Dla nikogo nie jest już chyba niespodzianką, że smartfony i kamery sportowe większości osób zastępują zwykłe aparaty fotograficzne. Kyocera postanowiła połączyć te dwa światy i prezentuje odporny smartfon a aż 3 modułami aparatów.
16 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Marsoar - uniwersalny gimbal do smartfonów i GoPro
Gimbale do kamerek sportowych i smartfonów istnieją na rynku już od pewnego czasu. Producent stabilizatorów Marsoar twierdzi jednak, że jego kontrukcja oferować będzie znacznie lepsze efekty.
9 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Oppo F1s – nowy ekspert od selfie
Wszyscy przeczuwali, że prędzej czy później ten dzień nadejdzie. Dzień, w którym zostanie zaprezentowany smartfon zaprojektowany wyłącznie z myślą o selfie. Jako pierwszy na ten krok zdecydował się chiński producent elektroniki OPPO, który zaprezentował model F1s „selfie expert”.
9 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0