smartfon

Wszystkie artykuły z tagiem: "smartfon" w serwisie fotopolis.pl:
Sony Xperia XZ Premium - 19 megapikseli i filmy w zwolnionym tempie 960 kl./s
Najnowszy flagowiec Sony nie oferuje modnego ostatnio podwójnego aparatu, ale i tak ma szansę stać się jednym z najciekawszych fotograficznych smartfonów tego roku. Wszystko dzięki imponującej specyfikacji i nowej matrycy.
27 Lut 2017
Maciej Luśtyk
2
Oppo 5x - 5-krotny zoom w smartfonie. Czy to ostateczny kres kompaktów?
Jeżeli do tej pory aparaty w smartfonach pod jakimś względem ustępowały zwykłym kompakktom, z pewnością był to brak użytecznego zooma. Rewolucją w tym temacie ma być nowy system zaprezentowany przez firmę Oppo.
27 Lut 2017
Maciej Luśtyk
1
Huawei P10 - lepszy aparat, ale bez rewolucji
Producent właśnie zaprezentował najnowszy flagowy model P10, który podobnie jak poprzednik wyposażony jest w podwójny moduł aparatu. Czy jednak wprowadzone aktualizacje pozwolą mu walczyć o tytuł fotograficznego smartfona roku?
27 Lut 2017
Maciej Luśtyk
0
LG G6: wyczekiwany flagowiec powraca
Firma LG powróciła ze swoim najnowszym flagowcem. G6 to miedzy innymi dwa aparaty o rozdzielczości 13 MP każdy, 5,7” ekran wykonany w technologii FullVision oraz obudowa odporna na wodę, kurz i uszkodzenia mechaniczne.
27 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Luuv - profesjonalne efekty w kompaktowym wydaniu
Pamiętacie Luuv? Ten niewielki stabilizator do kamer sportowych i smartfonów został po raz pierwszy zaprezentowany na początku 2015 roku. Jednak dopiero teraz trafiał do sprzedaży. Czy warto było czekać?
24 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Feiyu Tech SPG - uniwersalny gimbal do smartfonów i kamer sportowych
Stabilizatory ostatnimi czasy cieszą się coraz większą popularnością. Trudno jednak o uniwersalne rozwiązanie, które pozwoliłoby nam zarówno na pracę z kamerami sportowymi i smartfonami. Właśnie takim urządzeniem jest gimbal Feiyu Tech SPG, który niedawno zawitał na nasz rynek.
6 Lut 2017
Maciej Luśtyk
0
Profile LOG już niebawem w smartfonach. Alternatywa dla filmujących aparatów?
Płaskie profile obrazu pozwalają na dużą swobodę na etapie postprodukcji. Dotychczas były  domeną wyłącznie zaawansowanych kamer i aparatów. Już niedługo jednak mają zawitać także do smartfonów.
16 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Steadicam Volt - najwydajniejszy stabilizator do smartfonów na rynku?
Markę Steadicam zna chyba każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z filmowaniem. Firma, która 40 lat temu zrewolucjonizowała kinematografię, wprowadza na rynek model Volt, który ma być najlepszym rozwiązaniem dla osób tworzących materiały wideo przy pomocy telefonu.
12 Sty 2017
Maciej Luśtyk
1
TraffikCam, czyli jak aparaty w smartfonach pomagają w walce z handlem ludźmi
Mogłoby się wydawać, że handel ludźmi to problem przeszłości. Tymczasem w XXI wieku to ciągle paląca kwestia. Na szczęście technologia, która z jednej strony ułatwia działanie przestępcom może być też wykorzystywana do ich ścigania.
5 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Gionee M2017 - aparat z 2x zoomem optycznym i bateria o pojemności 7000 mAh
Podwójny aparat z zoomem optycznym, monstrualna bateria, duży ekran oraz wykonanie i design z najwyższej półki - to główne cechy zaprezentowanego luksusowego smartfona Gionee M2017.
28 Gru 2016
Michał Chrzanowski
0