smartfon

Wszystkie artykuły z tagiem: "smartfon" w serwisie fotopolis.pl:
Sony zaprezentowało matrycę do smartfonów o rekordowej rozdzielczości aż 48-megapikseli
Sony przekroczyło do tej pory nieosiągalną granicę. Ich najnowszy sensor CMOS IMX586 ma zapewniać 48-megapikselowe zdjęcia, co obecnie stanowi przełom w segmencie fotografii mobilnej. Do tego mamy otrzymać rewelacyjną jakość obrazu na wysokich czułościach, dzięki filtrowaniu kolorów Quad Bayer na matrycy.
24 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Light chce zrewolucjonizować fotografię mobilną. Firma planuje wypuścić smartfon z 9 modułami kamer
Pięć szerokokątnych obiektywów 28 mm f/2 i cztery o ogniskowej 56 mm i świetle f/2.6 oraz zdjęcia o łącznej rozdzielczości 64-megapikseli - tak w liczbach prezentuje się prototypowy smartfon Light.
2 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Huawei P20 Pro - test
Huawei P20 Pro, który jako pierwszy na rynku wyposażony został w 3 moduły aparatów i “sztuczną inteligencję”, na nowo definiować ma pojęcie fotograficznego smartfona. Sprawdzamy czy nareszcie doczekaliśmy się pełnoprawnego zastępstwa dla zwykłych aparatów.
15 Cze 2018
Maciej Luśtyk
6
Honor 10 - podwójny aparat wspomagany sztuczną inteligencją
Podwójny moduł aparatu, sztuczna inteligencja odpowiadająca za obrazowanie, zaawansowane podzespoły, nowatorskie wzornictwo i znacznie więcej - oto najnowszy Honor 10. Smartfon jest już dostępny sprzedaży w mocno konkurencyjnej cenie.
16 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
Xiaomi Mi 6X (A2) - topowy aparat w smartfonie za 1000 zł?
Xiaomi, ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny zdążyło już zaskarbić sobie przychylność użytkowników. Kolejnym hitem może okazać się model Mi 6X, który mimo że reprezentuje średnią półkę cenową odznaczać ma się ponadprzeciętnym aparatem.
26 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
2
Sony Xperia XZ2 Premium - dwa aparaty, filmy 4K HDR i wyjątkowo wysokie ISO. Nareszcie godny przeciwnik?
Japoński producent cicho i z niewielkim rozmachem zaprezentował smartfona, który wreszcie będzie mógł stanąć w szranki z najlepszymi mobilnymi aparatami na rynku. Flagowiec w wersji premium oferuje 2 aparaty, tryb portretowy, filmy z ultra zwolnionym tempie i pozwalać ma na uzyskanie świetnej jakości zdjęć w słabym świetle.
16 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
5
Huawei P20 Pro - pierwszy smartfon z potrójnym aparatem
Huawei kolejny raz staje się prekursorem w dziedzinie mobilnych układów obrazowania. 2 lata temu jako pierwszy zaprezentował smartfona z podwójnym aparatem. Teraz zawstydza konkurencję aż 3 modułami, które mogą uczynić z niego najlepszy fotograficzny smartfon na rynku.
27 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Samsung Galaxy S9 i S9+ - podwójny aparat, regulowana przysłona i filmy w zwolnionym tempie
Najnowsze modele z serii Galaxy S wzbogacają flagową konstrukcję o bardziej zaawansowany, podwójny układ aparatu, który dostarczyć ma najlepszej na rynku jakości zdjęć. Po raz pierwszy w smartfonie pojawia się m.in. regulowana przysłona.
26 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Nadchodzi prawdziwa rewolucja. Czy już niebawem smartfonem nakręcimy film w 8K?
Prędkość zapisu w urządzeniach mobilnych może już wkrótce wskoczyć na jeszcze wyższy poziom. Zaprezentowano właśnie zupełnie nowy standard UFS 3.0, który ma oferować aż 2,9 GB/s transfer danych. Ale to nie wszystko.
5 Lut 2018
Michał Chrzanowski
3
Rewolucyjny Red Hydrogen One ma pojawić się w sprzedaży już w połowie tego roku
Ekran wykorzystujący nanotechnologię, możliwość wyświetlania hologramów oraz treści 3D, a także modułowe rozwiązania znacznie zwiększające możliwości fotograficzne - to główne cechy Hydrogen One, pierwszego smartfona firmy Red.
24 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0