smartfon

Wszystkie artykuły z tagiem: "smartfon" w serwisie fotopolis.pl:
Stabilizowany sensor w smartfonie już na początku 2014 roku
Samsung nie zwalnia tempa. Po premierze kilku zaawansowanych fotograficznie smartfonów, koreański producent zdecydował się na ulepszenie tradycyjnych modeli. Najbliższa premiera będzie już wyposażony w 13-megapikseloway stabilizowany sensor, dzieki temu będziemy mogli wykonywać lepsze zdjęcia przy dłuższych czasach ekspozycji
7 Paź 2013
Patryk Wiśniewski
0
Xperia Z1 - test
Xperia Z1 to najnowszy smartfon japońskiego producenta. Wbudowany aparat wyposażono w 20,7-megapikselową matrycą i obiektyw o ekwiwalencie ogniskowej 27 mm i świetle f/2.0.
3 Paź 2013
Marcin Grabowiecki
0
Nokia Lumia 1020 - zdjęcia przykładowe
Na wczorajszej konferencji prasowej mieliśmy okazję wykonać kilka zdjęć przykładowych najnowszym smartfonem Nokii wyposażonym w technologię PureView. Nokia Lumia 1020 to obecnie flagowy model pod względem funkcji fotograficznych.
19 Wrz 2013
Marcin Falana
0
Nikon chce walczyć ze smartfonami
Wszyscy producenci sprzętu fotograficznego odczuwają rosnącą popularność smartfonów. Skutkuje ona wyraźnym spadkiem sprzedaży aparatów kompaktowych. Prezes Nikona - Makoto Kimura - w rozmowie z Bloombergiem poinformował o stworzeniu specjalnego zespołu, który ma znaleźć rozwiązania na ten trend.
9 Lip 2013
Patryk Wiśniewski
0
Sony Xperia Z - test
Sony Xperia Z to kolejny smartfon z zaawansowanym aparatem fotograficznym, który postanowiliśmy przetestować w naszej redakcji. Przekonajcie się, jak wypada na tle konkurencji.
5 Lip 2013
Marcin Grabowiecki
0
Samsung Galaxy S4
Samsung zaprezentował swój najnowszy smartfon - topowy Galaxy S4. Wśród wielu nowych funkcji pojawiło się kilka związanych z fotografowaniem. S4 może między innymi rejestrować obrazy z obydwu aparatów jednocześnie, nagrywać krótkie, zapętlone klipy, a także wymazywać niechciane obiekty z tła dzięki zdjęciom seryjnym.
15 Mar 2013
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Photoshop Touch na smartfony
Aplikacja Adobe Photoshop Touch do tej pory była dostępna na tablety. Od wczoraj mogą ją również kupować właściciele smartfonów z systemami iOS oraz Android.
28 Lut 2013
Michal Grzegorczyk
0
Smartfony dla fotografa - premiery CES 2013
CES 2013 Na tegorocznych targach w Las Vegas pojawiły się cztery modele smartfonów posiadających zaawansowane funkcje fotograficzne: Sony Xperia Z, ZTE Grand S, Huawei Ascend D2 oraz Lenovo K900.
18 Sty 2013
Patrycja Tuszyńska
0