smartfon

Wszystkie artykuły z tagiem: "smartfon" w serwisie fotopolis.pl:
Sony Xperia Z5 - 23 megapiksele i superszybki autofokus
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Sony zaprezentowało nowe flagowe telefony Sony Xperia Z5 i Xperia Z5 Compact. Jak zwykle dużą wagę przyłożono do modułu wbudowanego aparatu, który oferować ma rozdzielczość 23 Mp i najszybszy system AF na rynku smartfonów.
2 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Optivelox LxMeter - zamień smartfona w światłomierz
Zewnętrzne światłomierze podłączane do smartfonów poprzez złącze słuchawkowe nie są już nowością. Czym więc na tle konkurencji wyróżnia się LxMeter? Adapter, jako pierwsze urządzenie tego typu oferuje pomiar światła błyskowego.
31 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Huawei Honor 7 trafia na rynek europejski
Niedawno pisaliśmy o premierze modelu Honor 7i, a tymczasem standardowa wersja serii 7 niebawem trafi na nasz rynek. Smartfon wyposażono w mocne podzespoły i 20-megapikselowy aparat o świetle f/2.0. Huawei ma wyróżniać się także konkurencyjną ceną.
31 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Huawei Honor 7i z ruchomym aparatem fotograficznym
Huawei zaprezentował model Honor 7i, w wielu aspektach przypominający zaprezentowaną niedawno standardową edycję Honor 7. Nowy smartfon wyróżnia się jasnym, odchylanym elementem aparatu, który może służyć zarówno jako tylna i frontowa kamerka. Atrakcyjna jest także cena telefonu.
21 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Samsung Galaxy S6 Edge+ i Galaxy Note 5
Samsung wzbogacił ofertę smartfonów o modele Galaxy S6 Edge+ i Galaxy Note 5. Urządzenia wyposażone zostały w mocne podzespoły i wykorzystują bardzo dobry aparat fotograficzny o rozdzielczości 16 Mp i świetle f/1.9, który po raz pierwszy zobaczyliśmy przy okazji modelu Galaxy S6.
14 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
RNI Films - symulacje znanych klisz na iPhone’a
Firma Really Nice Images zaprezentowała ciekawą aplikację na iPhone’a, która umożliwia nałożenie realistycznych symulacji znanych klisz na nasze zdjęcia. Jeśli często korzystacie z takich aplikacji jak VSCO Cam czy Instagram, będzie to dla Was pozycja obowiązkowa.
13 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
500px na nowo
500px, znany serwis fotograficzny służący prezentacji zdjęć diametralnie odświeżył swoją aplikację mobilną. Nowa aplikacja stawia na prostotę, funkcjonalność i aktywowanie społeczności serwisu.
7 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Sony Xperia M5 i C5 Ultra - 13-megapikselowe selfie
Sony zaprezentowało dwa zaawansowane fotograficzne smartfony o mocnych podzespołach. Modele Xperia M5 i C5 ultra wyposażono w wyświetlacze Full HD i przednią kamerę o rozdzielczości 13 Mp. Dodatkowo model M5 posiada 21,5-megapikselową matrycę w aparacie z tyłu obudowy.
4 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Piksele wielkości 1 mikrometra w nowych matrycach Samsunga do urządzeń mobilnych
Samsung poinformował o uruchomieniu produkcji pierwszej na rynku, przeznaczonej do urządzeń mobilnych 16-megapikselowej matrycy CMOS, w której pojedynczy piksel ma wielkość 1 mikrometra.
29 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Motorola Moto X Style i Moto X Play - flagowce pełną parą
Wiosną zachwycaliśmy się możliwościami aparatów w smartfonach Samsunga i LG, a tymczasem okazuje się, że to Motorola może w tym roku przejąć laur fotograficznego smartfona roku. Modele Moto X Style i Moto X Play wyposażono w 21-megapikselowe aparaty i mocne podzespoły.
29 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0