smartfon

Wszystkie artykuły z tagiem: "smartfon" w serwisie fotopolis.pl:
Samsung Galaxy S7 vs iPhone 6s - porównanie [TESTY STUDYJNE]
Twórcy najnowszego flagowca Samsunga zapewniają, że wyposażyli go w najlepszy aparat na rynku. Czy jednak okaże się lepszy od bardzo podobnego modułu iPhone’a 6s? Obydwa modele przetestowaliśmy w naszym studiu.
3 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Asus ZenFone 3 Deluxe - 23 megapiksele, stabilizacja i superszybki autofokus
Do pojedynku o tytuł fotograficznego smartfona roku dołącza nowy flagowiec Asusa, który w kategoriach obrazowania wprowadza szereg usprawnień względem swojego poprzednika, między innymi tryb wysokiej rozdzielczości 92 Mp.
1 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Photomyne - „zeskanuj” odbitki za pomocą smartfona
Wszyscy mamy w domu albumy pełne starych zdjęć rodzinnych, którymi wielu z nas chciałoby móc pochwalić się w sieci. Co jednak zrobić gdy nie mamy skanera? Prostszym i szybszym rozwiązaniem może okazać się smartfon.
30 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Sony Xperia XA Ultra - czy to nowy król selfie?
Przedni aparat o rozdzielczości 16MP, metalowa obudowa, 6-calowy ekran oraz 21,5-megapikselowa matryca tylnej kamery - to tylko kilka cech nowego fotograficznego smartfona Sony Xperia XA Ultra.
19 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Manfrotto TwistGrip - smartfon na statywie
Choć widok smartfona na statywie może budzić wśród fotografów uśmiechy, to będzie on zapewne coraz częstszy. Coraz bardziej zaawansowanie możliwości fotograficzne urządzeń mobilnych sprawiają, że ich użytkownicy chcą z nich korzystać jak z pełnoprawnych aparatów.
19 Maj 2016
Maciej Luśtyk
1
Lenovo Moto G4 i G4 Plus - budżetowe smartfony z zaawansowanymi rozwiązaniami
Moto G4 i G4 Plus to najnowsi reprezentanci niezwykle popularnej serii Moto G. Zaprezentowane dziś smartfony mają oferować wysoką jakość i zaawansowane rozwiązania za relatywnie niewielkie pieniądze.
17 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Fotografowanie makro smartfonem? To możliwe dzięki Blips
Jeżeli lubicie fotografować świat przyrody z bliska i zawsze macie pod ręką smartfon lub tablet, to rozwiązanie Blips jest zaprojektowane z myślą właśnie o Was. Jest to zestaw dwóch mikroskopijnych soczewek, który sprawi, że smartfon zamieni się w funkcjonalne narzędzie do makrofotografii.
17 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Ile Leiki jest w Huaweiu? - oświadczenie producenta
Nowy smartfon Huwawei P9 od momentu pokazania wzbudza duże emocje, głównie za sprawą dwóch aparatów sygnowanych logiem Leica. Ostatnie rewelacje sugerowały jednak niewielkie zaangażowanie niemieckiego producenta. Jak było? Producent wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.
25 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
HTC 10 - świetny aparat, podwójna stabilizacja
Smartfony HTC mają rzeszę zadowolonych wyznawców. Niestety do tej pory flagowym modelom trudno było rywalizować z konkurencją pod względem aparatów. Zmienić ma to najnowszy HTC 10.
13 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
1
Huawei P9 - dwa obiektywy i dwie matryce (w tym jedna czarno-biała!)
Premiera nowego flagowca chińskiego producenta potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia. Nowy model Huawei P9 został wyposażony w dwa aparaty zaprojektowane przez firmę Leica.
6 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
1