Huawei

Wszystkie artykuły z tagiem: "Huawei" w serwisie fotopolis.pl:
Huawei z coraz większymi kłopotami. Google zawiesza współpracę z chińskim gigantem, ale to nie jedyny problem
Trafienie na czarną listę rządu USA, zerwana współpraca przez Google, czy brak sprzętowego wsparcie ze strony Intel, Qualcomm, Xilinx i Broadcom, to tylko niektóre z gigantycznych problemów chińskiego producenta. Czy użytkownicy Huawei powinni się obawiać?
21 Maj 2019
Michał Chrzanowski
2
Huawei P30 i P30 Pro - nowa era mobilnej fotografii?
Najnowsze flagowe smartfony Huawei obiecują rezultaty, do jakich daleko najlepszym nawet fotograficznym smartfonom na rynku, wyznaczając na rynku nowy standard. Są przy tym tańsze od głównych konkurentów.
26 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Mate 20 Pro - fotograficzna bestia Huawei zaprezentowana
Potrójny moduł kamer z optycznym zakresem od 16 do 80 mm, sztuczna inteligencja i najnowsze technologie poprawiające jakość obrazu oraz funkcjonalne tryby pracy - to tylko niektóre z cech zaprezentowanego flagowca Huawei Mate 20 Pro.
17 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
Michał Wesołek laureatem konkursu Huawei Next Image 2018
Poznaliśmy wyniki międzynarodowego konkursu fotografii mobilnej Huawei Next Image. Miło nam poinformować, że wśród 6 głównych zwycięzców znalazł się Polak, Michał “Wes” Wesołek. Zobaczcie galerię nagrodzonych prac.
12 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
0
Ostatnia chwila na oddanie głosów w konkursie fotografii mobilnej Huawei Next-Image 2018
Konkurs skierowany do użytkowników smartfonów Huawei pokazać ma, na co stać współczesne smartfony. Etap zgłoszeń już za nami, teraz czas, byście to Wy zadecydowali, które fotografie zakwalifikują się do finału. Na oddanie głosów macie czas do 24 sierpnia.
23 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
0
Fotografujesz smartfonem? Masz szansę wygrać publikację w National Geographic, najnowszy komputer i 10 tys. euro
Trwa konkurs Next Image, skierowanym do użytkowników smartfonów Huawei. Na laureatów czekają bardzo atrakcyjne nagrody, od smartfonów, przez publikacje w National Geographic, aż po wygrane pieniężne. Na zgłoszenia macie czas do 20 sierpnia!
14 Sie 2018
Maciej Luśtyk
2
Huawei P20 Pro - pierwszy smartfon z potrójnym aparatem
Huawei kolejny raz staje się prekursorem w dziedzinie mobilnych układów obrazowania. 2 lata temu jako pierwszy zaprezentował smartfona z podwójnym aparatem. Teraz zawstydza konkurencję aż 3 modułami, które mogą uczynić z niego najlepszy fotograficzny smartfon na rynku.
27 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Huawei Mate 10 Pro i Mate 10 Lite - podwójny aparat jeszcze doskonalszy
Huawei był jednym z pierwszych producentów, który zaprezentował smartfona z podwójnym układem aparatów. W najnowszym flagowcu Mate 10 otrzymujemy znaną nam, ale udoskonaloną konstrukcję, gdzie jedna z matryc jest monochromatyczna.
16 Paź 2017
Maciej Luśtyk
8
Huawei P10 - lepszy aparat, ale bez rewolucji
Producent właśnie zaprezentował najnowszy flagowy model P10, który podobnie jak poprzednik wyposażony jest w podwójny moduł aparatu. Czy jednak wprowadzone aktualizacje pozwolą mu walczyć o tytuł fotograficznego smartfona roku?
27 Lut 2017
Maciej Luśtyk
0
Ile Leiki jest w Huaweiu? - oświadczenie producenta
Nowy smartfon Huwawei P9 od momentu pokazania wzbudza duże emocje, głównie za sprawą dwóch aparatów sygnowanych logiem Leica. Ostatnie rewelacje sugerowały jednak niewielkie zaangażowanie niemieckiego producenta. Jak było? Producent wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.
25 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0