Huawei

Wszystkie artykuły z tagiem: "Huawei" w serwisie fotopolis.pl:
Huawei P10 - zdjęcia przykładowe
Najnowszy flagowy smartfon Huawei zabraliśmy ze sobą w podróż do Nowego Jorku. Zobaczcie na co stać aparat, który pretenduje do miana fotograficznego smartfona roku.
8 Maj 2017
Maciej Zieliński
0
Huawei P10 - lepszy aparat, ale bez rewolucji
Producent właśnie zaprezentował najnowszy flagowy model P10, który podobnie jak poprzednik wyposażony jest w podwójny moduł aparatu. Czy jednak wprowadzone aktualizacje pozwolą mu walczyć o tytuł fotograficznego smartfona roku?
27 Lut 2017
Maciej Luśtyk
0
Huawei P9 - test
Najnowszy flagowiec Huawei pewnie wkroczył do boju o miano najlepszego fotograficznego smartfona roku. Nad konkurencją ma sporą przewagę - jako pierwszy na rynku oferuje dwa tylne aparaty, które mogą się nawzajem uzupełniać. Sprawdziliśmy jak smartfon spisuje się w praktyce.
15 Lip 2016
Maciej Luśtyk
3
Ile Leiki jest w Huaweiu? - oświadczenie producenta
Nowy smartfon Huwawei P9 od momentu pokazania wzbudza duże emocje, głównie za sprawą dwóch aparatów sygnowanych logiem Leica. Ostatnie rewelacje sugerowały jednak niewielkie zaangażowanie niemieckiego producenta. Jak było? Producent wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.
25 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Huawei P9 - dwa obiektywy i dwie matryce (w tym jedna czarno-biała!)
Premiera nowego flagowca chińskiego producenta potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia. Nowy model Huawei P9 został wyposażony w dwa aparaty zaprojektowane przez firmę Leica.
6 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
1
Leica wkracza na rynek smartfonów
Dziś rano Leica oraz Huawei ogłosili strategiczne partnerstwo, które ich zdaniem ma zrewolucjonizować współczesną fotografię mobilną.
26 Lut 2016
Michał Chrzanowski
1
Huawei P8 i P8 Max - zaawansowane funkcje fotograficzne
Producent zaprezentował najnowsze modele smartfonów z flagowej serii P. Telefony Huawei P8 i P8 Max wyposażono w 13-megapikselowy aparat, optyczną stabilizację obrazu, możliwość sterowania ustawieniami przysłony i inne zaawansowane funkcje fotograficzne.
16 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Smartfony dla fotografa - premiery CES 2013
CES 2013 Na tegorocznych targach w Las Vegas pojawiły się cztery modele smartfonów posiadających zaawansowane funkcje fotograficzne: Sony Xperia Z, ZTE Grand S, Huawei Ascend D2 oraz Lenovo K900.
18 Sty 2013
Patrycja Tuszyńska
0