sztuka konceptualna

Wszystkie artykuły z tagiem: "sztuka konceptualna" w serwisie fotopolis.pl:
"Znaki Światła" Zbigniewa Treppy w Galerii FF
Fotografie jak i instalacje Zbigniewa Treppy pełne są symboliki światła. Artysta od kilku lat zgłębia temat związków fotografii z wizerunkami "acheiropoietos" czyli nie-ludzką-ręką-wykonanymi. Cykl "Znaki Światła" Zbigniewa Treppy zostanie zaprezentowany w łódzkiej galerii FF. Otwarcie wystawy nastąpi 7 marca 2008 roku o godzinie 18.
28 Lut 2008
Marta Sinior
0
Prace Natalia LL w Warszawie
Jeżeli uchował się ktoś w Warszawie, kto nie zna twórczości Natalii LL, teraz ma okazję do nadrobienia zaległości, bowiem już dziś, 28 lutego 2008 w Galerii Art NEW media zostanie otwarta wystawa Natalii LL - jednej z najważniejszych polskich artystów medialnych oraz najważniejszych przedstawicielek sztuki feministycznej na świecie.
28 Lut 2008
Marta Sinior
0
Prace Natalii LL w Galerii Foto-Medium-Art
Z okazji trzydziestolecia istnienia Galerii Foto-Medium-Art w Krakowie prezentowana jest duża indywidualna wystawa Natalii LL, jednej z najważniejszych współczesnych polskich multimedialnych artystek. To nie pierwsza ważna ekspozycja prezentowana w krakowskiej galerii - w ciągu 30 lat istnienia było ich znacznie więcej.
24 Lip 2007
Marta Sinior
0
Zbigniew Treppa "Znaki światła"
Do końca lutego 2006 roku w suwalskiej Galerii Pacamera ROKiS można oglądać fotografie i instalacje Zbigniewa Treppy. Wystawa "Znaki światła" to prace pełne symboliki, w których glówną rolę odgrywa światło przybierające ludzką postać.
20 Lut 2006
Marta Sinior
0