poradnik

Wszystkie artykuły z tagiem: "poradnik" w serwisie fotopolis.pl:
To prawdziwa żyła złota! Broncolor udostępnia prawie 100 darmowych tutoriali
Niezależnie czy jesteś zawodowcem czy może dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, powinieneś odwiedzić stronę Broncolor. Producent udostępnił blisko 100 bezpłatnych poradników, które mogą pomóc zapanować nad sztucznym oświetleniem zarówno w studiu jak i plenerze.
8 Mar 2017
Michał Chrzanowski
0
Dzięki temu filmowi poznasz siłę drzemiącą w pracy z jednym światłem
Poskromienie światła to klucz do ciekawych zdjęć. Czasem jednak mniej znaczy więcej. Ten film nauczy Was jak efektywnie pracować z jednym źródłem światła.
31 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Poznaj techniki edycji zdjęć beauty. 8 darmowych lekcji profesjonalnej retuszerki
W świecie zawodowej fotografii modowej i reklamowej, dobry retusz to podstawa. W internecie znajdziemy wiele poradników, jednak nieczęsto natrafiamy na darmowe lekcje zawodowych retuszerów. 8 filmów Saryh Tucker przeprowadza nas przez proces obróbki zdjęć beauty.
11 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
5 prostych porad, dzięki którym staniesz się lepszym fotografem
Peter McKinnon powrócił z kolejnym ciekawym poradnikiem. Tym razem kanadyjski fotograf przypomina o pięciu podstawowych zasadach, których zastosowanie sprawi, że wykonane zdjęcia będą prezentować wyższy poziom.
27 Gru 2016
Michał Chrzanowski
5
Market czy sklep specjalistyczny? Gdzie kupować sprzęt foto (i dlaczego)
Choć coraz chętniej kupujemy przez internet, w kwestii sprzętu foto wciąż bardziej ufamy sklepom stacjonarnym. O to, co powinniśmy wiedzieć wybierając się na zakupy pytamy Piotra Kurdziela, przedstawiciela sklepu Foto-Plus.
18 Lis 2016
Maciej Luśtyk
4
Nie daj się nabrać na niską cenę, czyli jak kupować sprzęt foto w sieci!
Internet to dziś pierwszy krok na drodze do zakupu nowego sprzętu. Jak kupować z głową? Pytamy przedstawicieli czołowych sklepów na rynku.
4 Lis 2016
Maciej Luśtyk
6
Urbex: przygoda, emocje i adrenalina
Eksploracja miejsc opuszczonych dopiero od niedawna staje się popularna w Polsce. Wciąż jednak społeczność eksploratorów nie jest duża. Wydaje się, że nic ciekawego nie można znaleźć w „łażeniu” po pustostanach. Nic bardziej mylnego!
5 Wrz 2016
Bartosz Malak
0
Nowe fotograficzne poradniki Bryana Petersona w ofercie wydawnictwa Galaktyka
W katalogu wydawnictwa galaktyka pojawiły się fotograficzne nowości - cieszące się uznaniem i pobudzające kreatywność poradniki Bryana Petersona.
31 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom w małym palcu – kadrowanie na 7 sposobów
Kadrowanie jest oczywistym sposobem poprawy kompozycji zdjęcia. W dzisiejszym poradniku pokażemy kilka ukrytych możliwości, które w tym zakresie daje Lightroom.
16 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
1
Adobe Lightroom w małym palcu – ukryte możliwości histogramu
Kolejny poradnik Lightrooma i kolejna szybka porada dotycząca zwiększania zakresu tonalnego. Dzięki pewnej ukrytej funkcji edycja zdjęć będzie jeszcze efektywniejsza.
3 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0