poradnik

Wszystkie artykuły z tagiem: "poradnik" w serwisie fotopolis.pl:
Zajrzyj za kulisy sesji 12 znanych fotografów z tym darmowym poradnikiem
Warsztatu najlepiej uczyć się na konkretnych przykładach. Jeszcze lepiej gdy są to profesjonalne sesje stworzone przez znanych, zawodowych fotografów. Dzięki temu poradnikowi macie okazję zajrzeć za kulisy produkcji 12 różnorodnych zleceń.
11 Maj 2017
Maciej Luśtyk
1
Naucz się operować światłem jak fotografowie National Geographic
Publikacje National Geographic to gwarancja świetnych fotografii i przykład perfekcyjnego operowania światłem, zarówno tym błyskowym jak i zastanym. Fotograf Bob Holmes opowiada o kulisach pracy i zdradza swoje sposoby na ciekawe oświetlenie portretu.
8 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Darmowy e-book pokaże Wam jak praktycznie wykorzystać teorię kolorów w postprodukcji
Dziś retusz staje się równie ważny jak umiejętności fotograficzne. Warto więc zadbać, by na etapie postprodukcji nie poruszać się po omacku i wesprzeć nasz warsztat konkretną wiedzą. Pomoże w tym ten darmowy e-book na temat teorii kolorów.
2 Maj 2017
Maciej Luśtyk
1
Chcesz zwiększyć zasięg na Instagramie? Koniecznie sprawdź ten poradnik
Instagram to dziś jedno z głównych narzędzi pozwalających fotografom dotrzeć do szerszej publiczności. Wielu ciągle nie wie jednak jak skutecznie się za jego pomocą promować. Ten poradnik pozwoli Wam szybko opanować tę sztukę.
14 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
1
Ponad 60 stron porad najlepszych fotografów Magnum do pobrania za darmo
Rzadko kiedy mamy do czynienia z taką gratką. Z okazji 70-lecia istnienia, agencja Magnum wraz z serwisem Lensculture udostępnia inspirującą publikację zawierającą jedne z najlepszych fotograficznych porad, jakie kiedykolwiek mogliście uzyskać.
30 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Nie wiesz jak działa przysłona? Ta animacja dokładnie Ci to wytłumaczy
Początkującym fotografom często niełatwo jest zrozumieć koncept trójkąta ekspozycji i zależności pomiędzy przysłoną, a pozostałymi parametrami. Dzięki tej animacji stanie się to dużo łatwiejsze.
24 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
To prawdziwa żyła złota! Broncolor udostępnia prawie 100 darmowych tutoriali
Niezależnie czy jesteś zawodowcem czy może dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, powinieneś odwiedzić stronę Broncolor. Producent udostępnił blisko 100 bezpłatnych poradników, które mogą pomóc zapanować nad sztucznym oświetleniem zarówno w studiu jak i plenerze.
8 Mar 2017
Michał Chrzanowski
0
Dzięki temu filmowi poznasz siłę drzemiącą w pracy z jednym światłem
Poskromienie światła to klucz do ciekawych zdjęć. Czasem jednak mniej znaczy więcej. Ten film nauczy Was jak efektywnie pracować z jednym źródłem światła.
31 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Poznaj techniki edycji zdjęć beauty. 8 darmowych lekcji profesjonalnej retuszerki
W świecie zawodowej fotografii modowej i reklamowej, dobry retusz to podstawa. W internecie znajdziemy wiele poradników, jednak nieczęsto natrafiamy na darmowe lekcje zawodowych retuszerów. 8 filmów Saryh Tucker przeprowadza nas przez proces obróbki zdjęć beauty.
11 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
5 prostych porad, dzięki którym staniesz się lepszym fotografem
Peter McKinnon powrócił z kolejnym ciekawym poradnikiem. Tym razem kanadyjski fotograf przypomina o pięciu podstawowych zasadach, których zastosowanie sprawi, że wykonane zdjęcia będą prezentować wyższy poziom.
27 Gru 2016
Michał Chrzanowski
5