poradnik

Wszystkie artykuły z tagiem: "poradnik" w serwisie fotopolis.pl:
Urbex: przygoda, emocje i adrenalina
Eksploracja miejsc opuszczonych dopiero od niedawna staje się popularna w Polsce. Wciąż jednak społeczność eksploratorów nie jest duża. Wydaje się, że nic ciekawego nie można znaleźć w „łażeniu” po pustostanach. Nic bardziej mylnego!
5 Wrz 2016
Bartosz Malak
0
Nowe fotograficzne poradniki Bryana Petersona w ofercie wydawnictwa Galaktyka
W katalogu wydawnictwa galaktyka pojawiły się fotograficzne nowości - cieszące się uznaniem i pobudzające kreatywność poradniki Bryana Petersona.
31 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom w małym palcu – kadrowanie na 7 sposobów
Kadrowanie jest oczywistym sposobem poprawy kompozycji zdjęcia. W dzisiejszym poradniku pokażemy kilka ukrytych możliwości, które w tym zakresie daje Lightroom.
16 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
1
Adobe Lightroom w małym palcu – ukryte możliwości histogramu
Kolejny poradnik Lightrooma i kolejna szybka porada dotycząca zwiększania zakresu tonalnego. Dzięki pewnej ukrytej funkcji edycja zdjęć będzie jeszcze efektywniejsza.
3 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
VSCO Academy - darmowe lekcje fotografii dla początkujących
Niedawno informowaliśmy Was o powstaniu platformy publicystycznej VSCO Originals. Zgodnie z zapowiedziami pojawiła się sekcja Academy, w ramach której co kilka dni udostępniane są krótkie filmowe poradniki dotyczące różnych aspektów fotografii.
7 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom w małym palcu – edycja w klimacie retro
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób utworzyć efekt zdjęcia retro, który będzie się charakteryzował wysyconymi barwami i zwiększonym kontrastem.
6 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – monochromatyczne presety do pobrania
Agfa Scala 200X, Fujifilm Acros czy Kodak Tri-X to tylko kilka symulacji popularnych monochromatycznych klisz filmowych, które możecie pobrać w przygotowanym przez nas pakiecie. Poza opisanymi filmami znalazło się także kilka bonusów, których nie publikowaliśmy.
28 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - „Tracić głowę dla fotografii...”
W dzisiejszym jubileuszowym poradniku Bryan Peterson udowodni nam, że kreatywność oraz perspektywa są najważniejsze w fotografii.
21 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Agfa Scala 200X
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pozostajemy w monochromatycznej tematyce. Na tapetę wzięliśmy kolejny popularny czarno-biały film - Agfa Scala 200X.
20 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - “Przysłony - kogo to obchodzi?"
W dzisiejszym poradniku Bryan Peterson wyjaśni jakie przysłony okażą się najlepsze w fotografii, gdy głębia ostrości nie jest najistotniejsza.
14 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0