Luksfera

Wszystkie artykuły z tagiem: "Luksfera" w serwisie fotopolis.pl:
"Słodki poniedziałek..." Pawła Żaka - recenzja i wywiad
Najbliższe majowe dni dosłownie obfitują w fotograficzne atrakcje w całej Polsce. Wszystkim, którzy nadchodzący weekend planują jednak spędzić w Warszawie, polecamy odwiedzenie najnowszej wystawy Pawła Żaka "Słodki poniedziałek i inne martwe natury" eksponowanej w Galerii Luksfera tylko do 11 maja. Na zachętę publikujemy recenzję wystawy i wywiad z autorem.
9 Maj 2008
Marta Majewska
0
Fotografie Craiga Pottona w Luksferze
Od 16 maja 2008 roku w warszawskiej Galerii Luksfera prezentowane będą wyjątkowe zdjęcia jednego z najbardziej znanych fotografów w Nowej Zelandii - Craiga Pottona. Krajobrazy Pottona zachwycają nie tylko wielbicieli fotografii przyrodniczej, ale przede wszystkim osoby wrażliwe na piękno natury. Polecamy.
28 Kwi 2008
Marta Sinior
0
Kolory Jazzu - konkurs fotograficzny Olympus Polska
Olympus Polska zaprasza wszystkich miłośników fotografii i dobrej muzyki do wzięcia udziału w konkursie Kolory Jazzu. Prace będą przyjmowane w trzech kategoriach. Na zwycięzców każdej z nich czeka atrakcyjna nagroda - lustrzanka Olympus E-3. Konkurs potrwa do końca sierpnia.
23 Kwi 2008
Michal Grzegorczyk
0
Nowy projekt Pawła Żaka w Luksferze
Warszawska Galeria Luksfera zaprasza na pokaz najnowszego cyklu Pawła Żaka "Słodki poniedziałek i inne martwe natury". Autor znanych cykli jak "Opowieści" czy zdjęć kwiatów z projektu "Bez tytułu", utrzymanych w monochromatycznych barwach, tym razem na wystawie zaprezentuje kolor. Pomimo odmiennego obrazowania, prace Żaka nie straciły na subtelności.
4 Kwi 2008
Marta Sinior
0
Cykl spotkań "Poznaj świat fotografii z Galerią Luksfera" po raz drugi
Warszawska Galeria Luksfera zaprasza na drugą edycję cyklu spotkań fotograficznych "Poznaj świat fotografii z Galerią Luksfera". Uczestnicy warsztatów będą mieli wyjątkową okazję zdobyć wiedzę od jednych z najlepszych polskich fotografików: Izabeli Jaroszewskiej, Basi Sokołowskiej, Jerzego Łapińskiego, Tomka Sikory, Mariana Schmidta, Wojciecha Prażmowskiego i Wojtka Wieteski.
25 Lip 2007
Marta Sinior
0
Poznaj świat fotografii artystycznej z Galerią Luksfera
"Poznaj świat fotografii z Galerią Luksfera" pod takim hasłem odbędzie się cykl spotkań fotograficznych pomyślany jako wprowadzenie do świata fotografii artystycznej. Zajęcia prowadzone będą przez najwybitniejszych polskich fotografów, którzy przedstawią podstawowe zagadnienia fotograficzne. Zgłoszenia na kurs przyjmowane są tylko do 15 marca 2007 roku. Polecamy!
6 Mar 2007
Marta Sinior
0
Wystawa Tomka Sikory na 5 urodziny Pauzy
Pauza i Galeria Pauza zaprasza w najbliższą sobotę, 9 grudnia 2006 roku na wernisaż Tomka Sikory połączony z obchodami piątych urodzin Pauzy. Artysta na dwóch piętrach zaprezentuje swoje dwa najnowsze projekty: "Filmy - Plakaty" oraz "Pieskie życie". Poza tym, tego dnia, tak jak w poprzednich latach klub zamieni się w studio fotograficzne, w którym zebrani goście staną się modelami Tomka Sikory. W ten sposób powstałe portrety przyozdobią ściany powiększając kolekcję klubu.
7 Gru 2006
Marta Sinior
0
Projekt "Dom" w Luksferze
Czym dla nas jest przestrzeń domu? Jakie mamy z nią skojarzenia? Taki pytania zostały postawione kilku znanym fotografom, aby pokazali swoje wyobrażenie domu. To jak go widzą zaproszeni artyści, będzie można zobaczyć już od 22 czewrca 2006 roku w warszawskiej Galerii Luksfera.
20 Cze 2006
Marta Sinior
0
Casting i wystawa Mikołaja Grynberga
W dniach 10 i 11 czerwca 2006 galeria Luksfera będzie prezentować zdjęcia Mikołaja Grynberga z cyklu "Metamorfozy - golono-strzyżono". Fotografie składające się na ekspozycję będą efektem happeningu, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 3 czerwca 2006 roku w warszawskiej galerii.
29 Maj 2006
Marta Sinior
0
Warsztaty Tadeusza Rolke w Luksferze
Warszawska Galeria Luksfera zaprasza 22-23 października 2005 roku do wzięcia udziału w 2-dniowych warsztatach fotograficznych. Zajęcia pod tytułem "Esej fotograficzny - metafora, refleksja i dowcip w fotografii" poprowadzi Tadeusz Rolke.
10 Paź 2005
Marta Sinior
0