O43

Wszystkie artykuły z tagiem: "O43" w serwisie fotopolis.pl:
Olympus E-P2
Nie minęło nawet pół roku od premiery pierwszego aparatu Olympusa w systemie Micro Cztery Trzecie, a już mamy jego następcę - model E-P2. To niemal identyczna w stosunku do poprzednika konstrukcja. Najważniejsza zmiana wiąże się z dodaniem portu akcesoriów, do którego będzie można podpiąć wizjer elektroniczny. W cyfrowym Penie, niestety, nadal brakuje wbudowanej lampy.
5 Lis 2009
Michal Grzegorczyk
0
Olympus E-P1 - firmware 1.1
Olympus przygotował aktualizację firmware do modelu E-P1 i dwóch obiektywów systemu Mikro Cztery Trzecie. Wszystkie poprawki mają jeden cel: polepszyć pracę autofokusa.
15 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Olympus E-P1 - test
E-P1 jest pierwszym cyfrowym aparatem Olympusa z wymienną optyką, który nie jest lustrzanką. Ma w sobie łączyć najlepsze cechy kompaktu i lustrzanki - niewielkie gabaryty i dobrą jakość zdjęć. Poza tym oferuje możliwość nagrywania filmów w jakości HD 720p. Wszystko to jest upakowane w stylowe body nawiązujące swoim wzornictwem do stylu vintage.
17 Lip 2009
Marcin Falana
0
Olympus E-P1 do testów
Olympus Europa udostępnił użytkownikom dziesięć Olympusów E-P1 do testów. Aby stać się jednym ze szczęśliwców, którzy będą mogli sprawdzić możliwości aparatu, należy się zarejestrować na stronie firmy i liczyć na odrobinę szczęścia.
9 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0
Olympus E-P1 - studyjne zdjęcia testowe
Przedstawiamy studyjne zdjęcia testowe wykonane najnowszą propozycją firmy Olympus - modelem E-P1. Standardowo przyjrzymy się tablicom testowym pod względem szumu i ilości reprodukowanych przez aparat szczegółów. Zdjęcia zostały wykonane na standardowych ustawieniach obiektywem kitowym M. Zuiko Digital ED 14-42 mm oraz obiektywem M. Zuiko Digital 17 mm f/2.8 Pancake.
17 Cze 2009
Marcin Falana
0
Olympus E-P1 - pierwsze zdjęcia testowe
Gdy tylko dostaliśmy w nasze ręce pierwszy finalny egzemplarz Olympusa E-P1 wykonaliśmy dla naszych czytelników pierwsze zdjęcia testowe, które prezentujemy do pobrania i analizy.
16 Cze 2009
Michał Sułkiewicz
0
Olympus M. Zuiko Digital ED 14-42mm f/3,5-5,6 i M. Zuiko Digital 17mm f/2,8 Pancake
Przy okazji premiery nowego korpusu firmy Olympus w systemie Mikro Cztery Trzecie nie mogło zabraknąć dedykowanej do niego optyki. Na pierwszy ogień poszły dwa obiektywy: M. Zuiko Digital ED 14-42mm f/3,5-5,6 i M. Zuiko Digital 17mm f/2,8 Pancake.
16 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Olympus E-P1 - cyfrowy PEN
Zgodnie z zapowiedziami - już jest. Dziś oficjalna premiera Olympusa E-P1, czyli pierwszego korpusu tej firmy w systemie Mikro Cztery Trzecie. Model, który był zapowiadany niemal od chwili powstania nowego standardu stylistycznie nawiązuje do malutkich analogowych lustrzanek z serii Pen F.
16 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Mikro Cztery Trzecie Olympusa już jutro
Na japońskich stronach Olympusa pojawiło się już potwierdzenie - jutro zostanie oficjalnie zaprezentowany nowy aparat firmy w systemie Mikro Cztery Trzecie. W Internecie można też bez trudu znaleźć jego zdjęcia.
15 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0