fotografia mody

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia mody" w serwisie fotopolis.pl:
Sesja od kuchni: overpowering the sun
Naszym dzisiejszym tematem jest fotografia mody w pełnym słońcu. Jak sobie z nim radzić, pokaże Wam Paweł Księżopolski – fotograf mody oraz wykładowca Akademii Fotografii.
1 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Jesienne warsztaty fotograficzne Fujifilm
Fujifilm organizuje serię bezpłatnych warsztatów fotograficznych w Gliwicach, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Poprowadzą je znani polscy fotografowie Wojtek Wojtczak, Jacek Bonecki oraz Tomasz Lazar. Liczba miejsc jest ograniczona.
2 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Warsztaty fotografii beauty i retuszu z Weroniką Kosińską i Dawidem Żądło
Studio Quantuum zaprasza do Krakowa na dwudniowe warsztaty fotografii beauty i retuszu prowadzone przez cenionych w branży profesjonalistów - fotograf Weronikę Kosińską i retuszera Dawida Żądło. Zajęcia odbędą się w 2 kolejne soboty, 20 i 27 czerwca.
29 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm na lato - cykl bezpłatnych warsztatów z aparatami Fujifilm X
Ruszyły zapisy na letnie warsztaty z firmą Fujifilm, poświęcone fotografii ulicznej i modowej. Impreza odbędzie się w dziewięciu miastach Polski. Warsztaty poprowadzą znani fotografowie: Wojtek Wojtczak, Alex Lambrechts, Filip Ćwik i Tomasz Lazar.
25 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
Warsztaty Fotografii Mody z Bielską i Tarabańskim
Zapraszamy do Akademii Fotografii w Warszawie na Warsztaty Fotografii Mody, które odbędą się w najbliższy weekend, 23-24 listopada. Poprowadzą je Kasia Bielska i Dominik Tarabański. Podczas warsztatów dowiecie się wszystkiego co konieczne, aby wyprodukować profesjonalną sesję modową i wykonać niesamowite zdjęcia do edytorialu. Będziecie mieli okazję zrealizować swoją własną sesję zdjęciową korzystając ze wsparcia wykładowców. Zapisy na warsztaty jeszcze trwają!
21 Lis 2013
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty fotograficzne w plenerze
Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na weekendowe zajęcia praktyczne z fotografii mody (10 sierpnia), fotografii krajobrazowej (17 sierpnia) oraz fotoreportażu (24 i 25 sierpnia). Warsztaty poprowadzą: Maciej Szal, Karol Bagiński i Agata Grzybowska.
8 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty z fotografii fashion, glamour i beauty w Warszawie
Zapraszamy do warszawskiego Empiku Junior na kolejne spotkanie z Akademią Fotografii. W środę, 24 października o godz. 18:00 Wojtek Bąkiewicz poprowadzi Warsztaty z fotografii fashion, glamour i beauty. Wstęp wolny.
12 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Bezpłatne Warsztaty Akademii Fotografii na MFK 2012 - Fotografowanie Komórką i Fotografia Mody
Akademia Fotografii oraz Instytut Kultury Wizualnej zapraszają na bezpłatne warsztaty w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie. 9 czerwca odbędzie się Warsztat Fotografowania Telefonem Komórkowym z Maciejem Stępińskim, natomiast 9 i 10 czerwca dwudniowe Warsztaty Fotografii Mody z Kasią Bielską i Dominikiem Tarabańskim.
29 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0
Stylowe zdjęcia w Akademii Nikona. Nowe warsztaty fotografii mody z Markiem Straszewskim
Zastanawia Cię, jak powstają zdjęcia reklamowe czy portrety, które oglądasz w kolorowych magazynach? Jak przebiega współpraca fotografa z innymi osobami zaangażowanymi w powstanie tych fotografii - dyrektorami kreatywnymi agencji reklamowych, stylistami oraz fotoedytorami? W połowie listopada Marek Straszewski zaprasza do swojego studia na nowe, pełne inspiracji i praktyki warsztaty Akademii Nikona poświęcone fotografii mody i reklamowej.
9 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
JESTEM FOTOGRAFEM MODY - o oświetleniu w plenerowej fotografii mody - cz. 5: rozbudowany zestaw oświetleniowy
Z ostatniej części naszego cyklu dowiecie się, co możecie zrobić, mając do dyspozycji duży budżet. Sprawdźcie, jak stać się niezależnym od światła słonecznego i warunków atmosferycznych.
27 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0