fotografia mody

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia mody" w serwisie fotopolis.pl:
Niebezpieczne ujęcia, czyli 100 lat fotografii mody w Polsce - wernisaż już w ten czwartek w warszawskiej Galerii IFF
Nadchodząca wystawa w Galerii IFF to prawdziwa podróż w czasie, dzięki której zobaczysz, w jaki sposób rozwijała się polska moda na przestrzeni ostatniego stulecia. Fotografie najlepszych polskich artystów będzie można oglądać od 5 lipca.
2 Lip 2019
Redakcja Fotopolis
1
Niebezpieczne ujęcia, czyli 100 lat fotografii mody w Polsce
Nadchodząca wystawa w Galerii IFF to prawdziwa podróż w czasie, dzięki której zobaczysz, w jaki sposób rozwijała się polska moda na przestrzeni ostatniego stulecia. Fotografie najlepszych polskich artystów będzie można oglądać od 5 lipca.
17 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
"Black", czyli piękno czarnoskórych kobiet według Tomka Tomkowiaka
"Chciałem udowodnić sobie, że nie potrzebuję koniecznie wyrafinowanych form z innych dziedzin sztuki, by zdjęcia miały przekaz i sens, by były odpowiedzią na moje zapotrzebowanie piękna." - o swojej najnowszej wystawie opowiada Tomek Tomkowiak. Wernisaż już w najbliższy czwartek w Poznaniu.
24 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
Focus on Fashion - międzynarodowa wystawa fotografii mody od 7 marca w Krakowie
W ramach nadchodzącego Cracow Fashion Week będziemy mieli okazję obejrzeć unikalną wystawę zdjęć modowych z całego świata. Fotografie będzie można oglądać do 18 marca.
5 Mar 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0
To był styl. Moda lat 50. i 60. w obiektywie Rolke, Plewińskiego i Greena
Przy okazji nadchodzącego Cracow Fashion Week będziemy mieli wyjątkową okazję wejrzeć w świat stylu lat 50. i 60 XX wieku. W krakowskiej Galerii BB zobaczymy jak różniło się podejście do fotografii modowej w powojennej Ameryce i Polsce okresu PRL.
14 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Portrait Pro Body - kompleksowy edytor do obróbki portretów i zdjęć modowych
W większości wypadków, w edycji zdjęć najlepiej sprawdzają się uniwersalne programy typu LIghtroom, lub Photoshop. Jeśli jednak zajmujemy się tylko jednym rodzajem fotografii, wydajniejszym rozwiązaniem może okazać się aplikacja nakierowana wyłącznie na nasze potrzeby.
29 Sie 2016
Maciej Luśtyk
1
Magbeam zwiększy zasięg twojej lampy i zamieni ją w projektor gobo
Firma Magmod dała się już poznać jako producent ciekawych, silikonowych modyfikatorów na lampy reporterskie. Teraz w serwisie Kickstarter startuje kampania jej kolejnego projektu - składanego modyfikatora z soczewką fresnela i adapterami gobo.
3 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0
Czy fotografowie modowi staną się zbędni?
Tak twierdzą twórcy systemu Looklet, przynajmniej jeśli chodzi o zdjęcia katalogowe. Ich rozwiązanie to zautomatyzowane studio, które projektantom i domom mody pozwoli na stworzenie sesji produktowej bez konieczności zatrudniania modelek, stylistów i samych fotografów.
1 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
“Sensuality” - wystawa Marleny Bielińskiej w galerii w lesie
Galeria w lesie (gwl*) zaprasza do Waszawy na wystawę zdjęć Marleny Bielińskiej, która portretuje sławy świata filmu, muzyki i mody. Autorka często sama przygotowuje całą sesję, od scenografii, przez stylizację, aż po makijaż kobiet, które w niej występują. Wernisaż odbędzie się 29 stycznia.
22 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Retusz szkodliwy jak papierosy? Francja wprowadza prawo nakazujące oznaczania zdjęć poddanych nadmiernej obróbce
Dziś nikt już nie ma chyba wątpliwości, że zamieszczane w czasopismach zdjęcia modowe i reklamowe mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Mimo to wciąż skutecznie kreują one wizerunek anorektycznej kobiety jako ideału piękna. Francja mówi „dość” i ustanawia prawo nakazujące widocznego oznaczania retuszowanych zdjęć.
24 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0