fotografia mody

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia mody" w serwisie fotopolis.pl:
Warsztaty fotografii mody i architektury na MFK 2009 - relacja
Za nami pierwszy weekend "Miesiąca warsztatów". Laureaci naszego konkursu mieli okazję wziąć udział w profesjonalnych warsztatach fotografii mody i ciekawym plenerze architektonicznym w Nowej Hucie. Fotografowali oczywiście pod okiem wykładowców z Akademii Fotografii. Zapraszamy do krótkiej relacji, w której publikujemy już pierwsze fotograficzne efekty warsztatów.
21 Maj 2009
Marta Majewska
0
Konkurs fotopolis.pl i Elite Model Look - kwalifikacje
Zainteresowanie konkursem Elite Model Look przerosło nasze oczekiwania. Zgłoszeń było tak dużo, że zmuszeni byliśmy zamknąć wcześniej przyjmowanie aplikacji. Dla ułatwienia publikujemy listę osób, których zgłoszenia dotarły na czas i zostały przyjęte oraz zasady fotografowania podczas jutrzejszej imprezy.
27 Mar 2009
Marta Majewska
0
Konkurs fotopolis.pl i Elite Model Look - start do fotografii mody
Elite Model Look to dla młodych dziewczyn marzących o karierze modelki przepustka do wielkiego świata mody. W tym roku dla jednego z naszych czytelników może być także przepustką do świata fotografii mody! Żeby wziąć udział w naszym konkursie zabierz aparat na półfinały Elite Model Look już 28 marca i wyślij nam swój reportaż. Uwaga! Dodalismy nowe informacje.
21 Mar 2009
Marta Majewska
0
Portrety i fotografia mody w kieleckiej Lakierni
Kielecka Galeria Lakiernia zaprasza na wystawę poświęconą portretom i fotografii mody. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace sześciu fotografów. Otwarcie wystawy nastąpi w najbliższą sobotę, 22 listopada o godzinie 19:00, a później prace będzie też można oglądać w klubokawiarni Mundo Cafe.
19 Lis 2008
Michal Grzegorczyk
0
Warsztaty z Radkiem Polakiem w Akademii Fotografii
MFK 08. Akademia Fotografii zaprasza wszystkich na drugie bezpłatne warsztaty fotograficzne odbywające się podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie. Tym razem spotkanie poświęcone będzie fotografii mody, a prowadzącym będzie młody artysta, Radek Polak.
8 Maj 2008
Marta Sinior
0
Fotografowie z bliska - specjalny weekend w Fashion TV
Najbliższy weekend, 25-27 kwietnia 2008 roku w Fashion TV poświęcony zostanie fotografii. Przez dwa dni w największej telewizji o modzie emitowane będą programy uchylające kulisy najbardziej prestiżowych i największych sesji zdjęciowych ostatnich lat.
23 Kwi 2008
Marta Sinior
0
Pierwsza wystawa fotografii mody - Fotofashion.pl
W ramach organizowanych przez MTP targów Tex-Style w Poznaniu w dniach 4-6 marca 2008 odbędzie się pierwsza zbiorowa wystawa fotografii mody w Polsce - Fotofashion.pl. Na ekspozycji zaprezentowanych zostanie 66 zdjęć, wśród których znajdą się fotografie z kampanii wiodących firm odzieżowych w Polsce oraz marek obecnych na polskim rynku. Oprócz nich będzie można obejrzeć zdjęcia autorstwa indywidualnych twórców, m.in. Roberta Wolańskiego, Jacka Poremby, Wojciecha Wieteski czy Marka...
16 Lut 2008
Marta Sinior
0