recenzja

Wszystkie artykuły z tagiem: "recenzja" w serwisie fotopolis.pl:
Wcielenia przypadku czyli o „Random selection” Magdy Buczek
Ta publikacja to bardzo ciekawy przypadek sztuki ewoluującej, przeistaczającej się z jednej formy w drugą i nieustannie poszukującej nowej. To album z wakacji, w którym zdjęcia stanowczo wymknęły nam się spod kontroli!
2 Wrz 2016
Jakub Bors
0
Canon EOS 760D - test aparatu
W ostatnim czasie mieliśmy możliwość przetestowania zaprezentowanego na początku lutego aparatu Canon EOS 760D. Podczas pierwszego kontaktu z aparatem naszą uwagę zwróciła głównie usprawniona ergonomia. Zobaczcie jak aparat wypadł w pełnym teście.
17 Lip 2015
Maciej Luśtyk
2
Konkurs na recenzję wystawy "Boiko" - wyniki
18 sierpnia ruszył konkurs na recenzję wystawy "Boiko" Jana Brykczyńskiego. Dziś prezentujemy jego wyniki.
4 Wrz 2014
Marcin Grabowiecki
0
Konkurs na recenzję wystawy BOIKO Jana Brykczyńskiego
Leica Gallery Warszawa ogłasza konkurs na recenzję wystawy BOIKO Jana Brykczyńskiego. Laureat otrzyma podpisany przez autora egzemplarz albumu BOIKO, publikacje Leica Gallery, a zwycięski tekst zostanie opublikowany na łamach fotopolis.pl! Jury czeka na teksty do 1 września 2014.
18 Sie 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Moja cyfrówka i ja" Włodzimierz Barchacz, Justyna Komar
Nakładem Polskiego Wydawnictwa Fotograficznego ukazała się nowa książka Włodzimierza Barchacza i Justyny Komar "Moja cyfrówka i ja". Autorzy kierują swoją propozycję do poczatkujących miłośników fotografii. Podpowiadają jak wybrać aparat. W skrócie omawiają podstawowe zagadnienia dotyczące sprzętu i kompozycji obrazu.
23 Sty 2009
ms
0
O wystawie "Lovebook" Karoliny Breguły
Po mocnym męskim akcencie w postaci wystawy Łodzi Kaliskiej "Identyczne Bliźnięta Trzy- Sztuka podziemia" w krakowskiej Galerii Pauza przyszła pora na subtelne kobiece zdjęcia, opowiadające o miłości. Ich autorką jest Karolina Breguła znana między innymi ze swoich wcześniejszych cykli: "Niech nas zobaczą", "Artysta na sprzedaż", "Mężatki".
20 Lut 2008
Marta Sinior
0
O Japonii na fotografiach Niewiadomskiego
Kolejny cykl fotografii Tomka Niewiadomskiego nosi tytuł "Nihon" i jest jego osobistym spojrzeniem na Japonię. Na wystawie nie zobaczymy zdjęć typowo podróżniczych, natomiast oryginalne prace związane z subiektywnym spojrzeniem artysty na ten odległy kraj.
15 Lut 2008
Marta Sinior
0
Po III Festiwalu w Łodzi
Organizatorom III Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi postawiono poprzeczkę wysoko... Ubiegłoroczna impreza zaprezentowała wiele ciekawych prac, bardzo świeżą estetykę greckich grup fotograficznych i interesujący program seminariów. Goście III Festiwalu mieli jeszcze więcej okazji do spotkań i dyskusji.
29 Maj 2004
Marta Majewska
0
Uliczne cienie Tomka Sikory
W galerii Strefa Juice & Art przy ulicy Moliera otwarta została nowa wystawa fotografii Tomka Sikory "W cieniu Paryża". Prezentowane na podartych i zniszczonych kawałkach tektury zdjęcia przedstawiają cień autora snujący się po ulicach Paryża.
15 Lip 2003
Marta Majewska
0