Kuba Dąbrowski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Kuba Dąbrowski" w serwisie fotopolis.pl:
Premiera kolekcjonerskiego portfolio Kuby Dąbrowskiego
Raster Editions zaprasza na premierę pierwszego kolekcjonerskiego portfolio Kuby Dąbrowskiego, która odbędzie się 5 kwietnia 2014 roku w warszawskiej galerii Raster. "Podlaski niebieski" to 12 fotografii w autorskim wyborze artysty, które dokumentują różne chwile i zjawiska estetyczne z podróży w głąb wschodniej Polski.
31 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Dwa zdjęcia" Kuby Dąbrowskiego w TR Warszawa
Już w najbliższy poniedziałek - 20 grudnia o godz. 19:00 w TR Warszawa zobaczymy projekt "Dwa zdjęcia" Kuby Dąbrowskiego, który jest zapowiedzią przyszłorocznego Miesiąca Fotografii w Krakowie. Tego dnia będzie można kupić sygnowane i numerowane plakaty fotografa.
15 Gru 2010
Marcin Grabowiecki
0
Aparat Fuji Instax w Yours Gallery
Zapraszamy do Yours Gallery na prezentację projektów Kuby Dąbrowskiego i Rafała Milacha, zrealizowanych za pomocą aparatów Fuji Instax. Spotkanie, które odbędzie się w środę, 24 listopada o godz. 19:00 zorganizowane zostało z okazji rozpoczęcia sprzedaży tego modelu przez warszawską galerię.
19 Lis 2010
Marcin Grabowiecki
0
Ostatnie spotkanie Zachęty z cyklu "Fotografia polska po 1945 roku"
Narodowa Galeria Sztuki Zachęta zaprasza na ostatnie spotkanie z cyklu "Fotografia polska po 1945 roku". Na spotkaniu 5 listopada 2008 roku o swoich fotografiach opowiadać będzie młody fotograf, fotoedytor "Przekroju", Kuba Dąbrowski. Polecamy.
29 Paź 2008
Marta Sinior
0