Kuba Dąbrowski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Kuba Dąbrowski" w serwisie fotopolis.pl:
Film obyczajowy Kuby Dąbrowskiego w Zamościu
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Galeria Fotografii Ratusz w Zamościu serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy fotografii Kuby Dąbrowskiego "Film obyczajowy produkcji polskiej". Wernisaż odbędzie się w piątek, 11 kwietnia 2014 roku o godz. 16:00.
9 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Kuby Dąbrowskiego w Zachęcie
"Film obyczajowy produkcji polskiej" to tytuł wystawy Kuby Dąbrowskiego, którą od 1 lutego będzie można oglądać w Zachęcie. Prezentacja obejmie zdjęcia powstałe w latach 1994-2014.
21 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Promocja książki Kuby Dąbrowskiego
W poniedziałek, 9 grudnia o godz. 20:30 w Zachęcie w Warszawie odbędzie się promocja nowej książki Kuby Dąbrowskiego "113,604 Stray Dogs". Obok autora na spotkaniu pojawi się także Filip Springer.
6 Gru 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Zaczynając od moich ulic" w Galerii Camelot & Galerii Fundacji Imago Mundi
Do końca sierpnia w Krakowie prezentowana będzie wystawa, która stanowi próbę odczytania twórczości Czesława Miłosza poprzez fotografię. Zadania tego podjęli się Kuba Dąbrowski, Andrzej Kramarz, Wojciech Nowicki i Łukasz Trzciński. Wernisaż w czwartek, 30 czerwca o godz. 19:00. Polecamy!
28 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Kuba Dąbrowski i Karol Radziszewski - Prezenty w TR Warszawa
W poniedziałek, 9 marca w TR Warszawa odbędzie się kolejna odsłona artystycznego dialogu Kuby Dąbrowskiego i Karola Radziszewskiego. Tytuł wspólnego projektu brzmi PREZENTY. Początek o godzinie 19. Wstęp wolny.
6 Mar 2009
ms
0
Dąbrowski i Radziszewski - "Koledzy" w Galerii ZPAF i S-ka
Dwójka młodych, znanych warszawskich artystów - dwie różne wizje, odmienne media i środki wypowiedzi. Teraz koledzy z podwórka postanowili zrobić wspólną wystawę o swoich początkach i pierwszych inspiracjach. Wystawę prac Kuby Dąbrowskiego i Karola Radziszewskiego od wczoraj, 7 lutego 2008 roku można oglądać w krakowksiej Galerii ZPAF i S-ka.
8 Lut 2008
Marta Sinior
0