Galeria Jabłkowskich

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Jabłkowskich" w serwisie fotopolis.pl:
Fotomiastikonowa Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich
Warszawska Galeria Jabłkowskich w ramach Nocy Muzeów zaprasza w sobotę 14 maja od godziny 19:00 na wystawę "Fotomiastikon - warszawski fotoblog", otwarty warsztat fotograficzny Hanny Musiał oraz koncerty stołecznych zespołów Czessbend i Uniqplan.
12 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
Fotomiastikon - warszawski fotoblog  w Galerii Jabłkowskich
Już jutro, 15 maja w Galerii Jabłkowskich rusza nowatorski projekt fotograficzny Fotomiastikon. Inauguracji projektu towarzyszyć będą warsztaty fotograficzne i koncerty. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.
14 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Galeria Jabłkowskich - pół dekady" w Warszawie
Galeria Jabłkowskich zaprasza w sobotę 10 kwietnia o godzinie 18:00 na wernisaż jubileuszowej wystawy "Galeria Jabłkowskich - pół dekady". Wystawa prezentowana będzie do 14 maja 2010 roku i zamyka funkcjonowanie Galerii w dotychczasowej formule.
9 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Wioletty Gołębiewskiej w Galerii Jabłkowskich
Zapraszamy na wystawę prac Wioletty Gołębiewskiej zatytułowaną "Wawa refleksy". Otwarcie w najbliższą sobotę, 23 stycznia o godz. 16:00 w warszawskiej Galerii Jabłkowskich.
21 Sty 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Marcina Morawskiego "Pamięć '44" w Galerii Jabłkowskich
Już jutro, w sobotę, 19 września odbędzie się otwarcie wystawy Marcina Morawskiego zatytułowanej "Pamięć '44". Będziemy mogli zobaczyć fotografie współczesnych Polaków na tle scenerii powstańczej eksponowanej w Muzeum Powstania Warszawskiego.
18 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Poetyka miejsca" w Galerii Jabłkowskich
Zapraszamy na otwarcie zbiorowej wystawy fotografii "Poetyka miejsca". Swoje prace zaprezentuje dziesiątka polskich fotografów mieszkających w dwóch europejskich stolicach - Londynie i Warszawie. O tym jak wypadnie porównanie przestrzeni tych dwóch miast będzie można przekonać się już dzisiaj o godz. 17:00 w warszawskiej Galerii Jabłkowskich.
19 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa laureatów Pięcioboju fotograficznego fotopolis.pl otwarta!
W ostatnią sobotę w plenerowej Galerii Jabłkowskich otwarta została wystawa laureatów Pięcioboju fotograficznego fotopolis.pl. Na podwórku przy Chmielnej 21 w Warszawie można oglądać najlepsze zdjęcia nadesłane na nasz konkurs. Wernisaż uświetniło trio jazzowe.
15 Gru 2008
Michał Sułkiewicz
0
Fotografie z podróży Światosława Wojtkowiaka
Galeria Jabłkowskich zaprasza na podwórko, gdzie zaprezentowana zostanie kolejna wystawa fotografii. Tym razem swoje zdjęcia reportażowo-podróżnicze zaprezentuje nasz czytelnik, Światosław Wojtkowiak. Wystawa, na której autor zaprezentuje wybór prac powstałych w ciągu ostatnich trzech lat zostanie otwarta w najbliższą sobotę, 15 listopada 2008 roku.
12 Lis 2008
Marta Sinior
0
"Lalki" Widmańskiej w Galerii Jabłkowskich
Galeria Jabłkowskich mieszcząca się na podwórku przy ulicy Chmielnej 21 zaprasza 4 pażdziernika na wernisaż wystawy Katarzyny Widmańskiej. Dwa lata temu młoda artystka w stolicy zaprezentowała cykl "Anatomia melancholii". Tym razem, warszawska publiczność będzie miała okazję zobaczyć znany projekt "Lalki".
3 Paź 2008
Marta Sinior
0
"Enklawa" Łukasza Przewłockiego
Galeria Jabłkowskich zaprasza na wernisaż wystawy Łukasza Przewłockiego "Enklawa". Prace z cyklu powstawały podczas wielu wizyt artysty na terenie londyńskiego Królewskiego Ogrodu Botanicznego w Kew, znajdującego się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Szczególnie Przewłockiego zainteresowała i zainspirowała jedna z wiktoriańskich szklarni.
2 Wrz 2008
Marta Sinior
0