Leica

Wszystkie artykuły z tagiem: "Leica" w serwisie fotopolis.pl:
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
20 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Leica CL - test aparatu
Cyfrowy następca kompaktowej konstrukcji z 1973 roku to nie tylko stylowy, ale również zaawansowany bezlusterkowiec z matrycą APS-C, szybkim AF i świetną ergonomią. Czy zdobędzie serca - i przede wszystkim portfele - wymagających użytkowników?
2 Lut 2018
Michał Chrzanowski
7
Leica CL - zdjęcia przykładowe
Leica CL łączy w sobie oryginalne wzornictwo, praktyczną ergonomię i mocną specyfikację. Czy w takim razie tym modelem producent udowodnił, że segment aparatów z matrycą APS-C traktuje na poważnie? Zobaczcie sami.  
10 Sty 2018
Michał Chrzanowski
1
Leica M10 - zdjęcia przykładowe
Wczoraj w Leica Headquarter Wetzlar swoją premierę miał najnowszy cyfrowy dalmierz systemu M, który ma być kolejnym krokiem w kierunku perfekcji - zapewnia producent. Dziś mogliśmy zobaczyć jak w praktyce sprawdza się zaprezentowany model M10. Koniecznie zobaczcie zdjęcia przykładowe.
19 Sty 2017
Maciej Zieliński
2
Leica SL (typ 601) – pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Jako pierwsi w Polsce mieliśmy możliwość zapoznania się z aparatem Leica SL (typ 601) - pełnoklatkowym bezlusterkowcem, którego atutami mają być szybkość, wydajność oraz rozwinięte funkcje filmowania w jakości 4K. Zapraszamy do przeczytania naszych pierwszych wrażeń i obejrzenia galerii zdjęć przykładowych.
7 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Leica SL (Typ 601) - zdjęcia testowe
Dosłownie na kilka godzin do naszej redakcji zawitała Leica SL - najnowszy bezlusterkowy aparat systemowy niemieckiego producenta. Na pokładzie nowego modelu znajdziemy pełnoklatkową matrycę 24 Mp, wysokiej rozdzielczości wizjer elektroniczny, szybkim tryb zdjęć seryjnych i możliwość nagrywania materiału filmowego w jakości 4K. Zapraszamy do przeczytania pierwszych wrażeń i zapoznania się z galerią zdjęć przykładowych.
6 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Leica Monochrom (typ 246) - zdjęcia przykładowe
W nasze ręce wpadła Leica Monochrom (typ 246). Jest to najnowszy model niemieckiego producenta. Aparatu charakteryzuje się tym, że zapisuje zdjęcia wyłącznie w czarnobieli. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przykładowych wykonanych modelem Monochrom (typ 246).
3 Cze 2015
Michał Chrzanowski
0
Leica T (Typ 701) - test aparatu
Leica T (Typ 701) to pierwszy model z matrycą APS-C w nowym systemie bezlusterkowym niemieckiego producenta. Model ten wyposażono w kilka ciekawych rozwiązań, ale czy wystarczą one aby konkurować z aparatami innych firm? Sprawdźmy, jak Leica T poradziła sobie w naszym teście.
12 Gru 2014
Michał Chrzanowski
0
Leica X (typ 113) - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Photokina 2014 Podczas targów Photokina mieliśmy okazję skorzystać z nowego zaawansowanego kompaktu firmy producenta z Solms. Leica X została zbudowana wokół nowej matrycy APS-C o rozdzielczości 16-megapikseli. Sensor współpracuje z nowym obiektywem Leica 23mm f/1,7 Summilux.
16 Wrz 2014
Patryk Wiśniewski
0
Panasonic Leica DG Summilux 15mm f/1,7 ASPH - test
Prezentujemy test bardzo ciekawego obiektywu Panasonic Leica DG Summilux 15mm f/1,7 ASPH. Szerokokątny obiektyw systemu Mikro Cztery Trzecie oprócz jasności może pochwalić się metalową obudowa i dedykowanym pierścieniem przysłon. Zobaczcie jak poradził sobie w naszym teście
25 Lip 2014
Patryk Wiśniewski
0