Leica

Wszystkie artykuły z tagiem: "Leica" w serwisie fotopolis.pl:
Leica Summaron-M 28 mm f/5.6 i Leica Q Titanium Grey
Niemiecki producent przedstawił dwie nowości. Jedną z nich jest zaadaptowany na potrzeby systemu M, klasyczny szerokokątny obiektyw z 1955 roku. Obok niego na rynku pojawia się świetnie oceniana Leica Q w wersji Titanium Grey.
20 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
ONA for Leica – ekskluzywna kolekcja toreb
Firma ONA zaprezentowała nową linię zaprojektowaną myślą o użytkownikach Leiki. Każdą z toreb wykonano z wysokiej klasy materiałów i wykończono elementami nawiązującymi do stylistyki niemieckich aparatów.
18 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0
Leica M-P (Typ 240) “Grip” - pewny chwyt
Leica znana jest z wypuszczenia limitowanych edycji swoich aparatów. Niebawem pojawi się stworzona przy współpracy z artystą Rolfem Sachsem wersja kolekcjonerska, która charakteryzuje się wyjątkowym gripem.
14 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Leica Sofort – nowy gracz w segmencie fotografii natychmiastowej
Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Leica aparatem Sofort zadebiutowała w świecie fotografii natychmiastowej. Jednak czy nowy model okaże się godnym przeciwnikiem mocnej konkurencji?
16 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Leica M-P doczekała się kolejnej limitowanej odsłony
Leica zaprezentowała specjalną edycję modelu M-P. Aparat charakteryzuje się wyjątkowym wykończeniem i tytanową konstrukcją. W zestawie znajdziemy także dwa obiektywy - również wykończone tytanem.
15 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Leica APO-Macro-Elmarit-TL 60mm f/2.8 ASPH – nowa stałka w rodzinie Leica TL
Zdjęcia oraz informacje o nowym obiektywie macro z mocowaniem Leica TL krążyły w sieci już od jakiegoś czasu. Pierwsze wzmianki o zapowiadanej konstrukcji pojawiły się w pod koniec ubiegłego roku. Jednak dopiero teraz doczekała się ona swojej oficjalnej premiery.
2 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Leica Street Photo 2016 - wyniki
Blisko 4 tysiące zgłoszeń, a spośród nich jurorzy wybrali 26 prac, które ich zdaniem najlepiej oddają ducha fotografii ulicznej. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia szóstej edycji Leica Street Photo.
31 Sie 2016
Michał Chrzanowski
5
6. edycja Leica Street Photo czeka na Wasze zgłoszenia
Leica Camera Poland zaprasza do wzięcia udziału w piątej edycji konkursu Leica Street Photo, który poświęcony jest fotografii ulicznej. Swoje prace można przesyłać do 25 sierpnia 2016 roku.
10 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Leica APO-SUMMICRON-M 50 mm f/2 ASPH. - srebrna odsłona standardu do systemu M
Cztery lata temu został zaprezentowany „referencyjny standard“ do systemu M. Dziś konstrukcja doczekała się swojej srebrnej odsłony.
20 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Leica Oskar Barnack Award 2016 - znamy finalistów
Ponad 3200 fotografów ze 108 krajów wzięło udział w prestiżowym konkursie Leica Oskar Barnack Award. Spośród nich jury wybrało 12 szczęśliwców, którzy powalczą o główną nagrodę - 25 tys. euro i aparat Leica M wraz z obiektywem. Niestety wśród wyłonionych finalistów zabrakło Polaków.
16 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0