FinePix

Wszystkie artykuły z tagiem: "FinePix" w serwisie fotopolis.pl:
Fujifilm Finepix HS30EXR - opinia Jacka Gilarskiego
Zapraszamy do lektury kolejnej opinii na temat superzooma Fujifilm Finepix HS30EXR. Jej autor, Jacek Gilarski, sprawdził jak ten aparat sprawdza się jako towarzysz spacerów i wycieczek.
14 Maj 2012
Michal Grzegorczyk
0
Fujifilm Finepix HS30EXR - opinia Cypriana Skały
Zapraszamy do lektury kolejnej opinii czytelnika na temat aparatu Fujifilm Finepix HS30EXR. Jej autor, Cyprian Skała, sprawdził jak aparat sobie radzi w fotografii modowo-blogowej i turystycznej. Zapraszamy do lektury.
4 Maj 2012
Michal Grzegorczyk
0
Fujifilm Finepix HS30EXR - opinia Bogusława Smardzewskiego
Zapraszamy do lektury pierwszej opinii naszego czytelnika o aparacie Fujifilm Finepix HS30EXR. Jej autor, Bogusław Smardzewski, sprawdził jak superzoom firmy Fujiifilm sprawdza się przy fotografowaniu leśnej zwierzyny i krajobrazów.
26 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0
Fujifilm FinePix X10 - opinia Marty Ciecholewskiej
Publikujemy czwartą, ostatnią opinię na temat aparatu Fujifilm X10. Autorka, Marta Ciecholewska, fotografowała zgodnie z duchem "lomografii" - impulsywnie, spontanicznie i nieco przypadkowo. Zapraszamy do lektury jej wrażeń z używania aparatu.
17 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0
Fujifilm FinePix X10 - opinia Bogusława Cichego
Otrzymaliśmy kolejną opinię czytelnika na temat kompaktu Fujifilm FinePix X10. Bogusław Cichy sprawdził aparat na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Krakowie. Zapraszamy do lektury.
4 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0
Fujifilm FinePix X10 - opinia Michała Bojary
Publikujemy kolejną opinię o aparacie Fujifilm FinePix X10. Autor - Michał Bojara - sprawdził aparat w niełatwej dziedzinie jaką jest fotografia kreacyjna. Dodatkowo, cały materiał powstał w nocy.
23 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Fujifilm FinePix X10 - opinia Wojtka Mierczyka
Publikujemy pierwszą część cyklu opinii o aparacie Fujifilm FinePix X10. Jej autor, Wojtek Mierczyk, wykorzystał aparat do zrealizowania swojego nocnego projektu fotograficznego.
14 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Warsztaty fotografii sportowej Sigma ProCentrum w Warszawie
Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty fotografii sportowej. Zajęcia, które poprowadzi Adam Nurkiewicz, odbędą się w Warszawie, w najbliższy poniedziałek.
17 Gru 2010
Michal Grzegorczyk
0