Android

Wszystkie artykuły z tagiem: "Android" w serwisie fotopolis.pl:
Nagrywasz filmy smartfonem? Mikrofon Saramonic SmartMic + to niedrogi sposób by znacznie podnieść ich jakość
W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi już realizacja materiałów wideo za pomocą telefonu. Problemem, który odróżnia zawodowe materiały od amatorskich jest jednak często jakość dźwięku. Uporać się z nim pomoże nam nowy miniaturowy mikrofon pojemnościowy Saramonic.
17 Gru 2018
Maciej Luśtyk
1
Usługa fotoksiążki w Zdjęciach Google dostępna w Polsce. Album ze swoimi zdjęciami zamówisz bezpośrednio przez smartfona
Jeśli posiadacie smartfona z Androidem, najprawdopodobniej swoje fotografie przechowujecie w aplikacji Zdjęcia Google. Teraz za pomocą kilku kliknięć, możesz z jej poziomu zamówić fotoksiążkę ze swoimi wspomnieniami.
24 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Przystawka DxO One nadchodzi w wersji na smartfony z Androidem. Wzbogacono ją też o nowe funkcje
Od prezentacji tej fotograficznej przystawki do iPhone'a minęły już ponad 2 lata. I choć w tym czasie otrzymała ona ciekawe aktualizacje, trudno powiedzieć by wzięła szturmem świat fotografii mobilnej. Czy zmieni się to wraz z wersją na system Android?
17 Paź 2017
Maciej Luśtyk
2
Nagrywanie filmów 360° za pomocą smartfona z Androidem? To możliwe dzięki Insta360 Air
Pamiętacie Insta360 Air? Ta funkcjonalna kamera sferyczna do smartfonów z Androidem właśnie trafiła do sprzedaży. Cena może zaskoczyć.
10 Mar 2017
Michał Chrzanowski
0
Insta360 Air - niedroga kamera sferyczna do smartfonów z Androidem
Kamery sferyczne wciąż próbują utorować sobie drogę do świadomości zwykłych użytkowników. Przełomem w tej kwestii może być kamera Insta 360 Air, która choć nie poraża jakością, to dzięki niskiej cenie i dużej kompatybilności ma szansę upowszechnić modę na zdjęcia i filmy sferyczne.
30 Lis 2016
Maciej Luśtyk
1
Google PhotoScan: skanowanie zdjęć prostsze niż kiedykolwiek
Jeżeli poszukiwaliście wygodnego i efektywnego sposobu na digitalizację wywołanych zdjęć, to mamy dobrą wiadomość. PhotoScan to najnowsza aplikacja Google, która szybko zeskanuje odbitki i zapisze je w dobrej jakości, bez żadnych odblasków. Aplikacja jest już dostępna na iOS i Androida.
16 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Aktualizacja Lightroom Mobile - wsparcie dla plików RAW na Androida
Adobe zaprezentowało ważną aktualizację mobilnej wersji Lightrooma. Użytkownicy Androida w końcu otrzymują możliwość pracy ze wszystkimi rodzajami plików RAW.
10 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Prisma dostępna na Androida
Prisma to jeden z nowszych bezpłatnych programów służących do edycji zdjęć, który szturmem podbił świat mobilnych aplikacji. Początkowo był wyłącznie dostępny na urządzenia z systemem iOS. Teraz projektanci udostępnili także wersję na Androida.
25 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Aktualizacja Lightroom Mobile - wsparcie dla plików RAW na iOS i wiele więcej
Adobe zaprezentowało dużą aktualizację mobilnej wersji Lightrooma. Wreszcie otrzymujemy możliwość pracy ze wszystkimi rodzajami plików RAW na iOS, ale pojawiło się także kilka innych ciekawych opcji.
14 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Clixta - archiwalne fotografie z całego świata w jednym miejscu
Największe na świecie pudełko z odbitkami - tak aplikację opisują jej twórcy i chcą by stała się alternatywą dla tradycyjnych albumów fotograficznych.
5 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0