Android

Wszystkie artykuły z tagiem: "Android" w serwisie fotopolis.pl:
Google Nexus 6
Google zapowiedziało nowy flagowy smartfon. Model Nexus 6 będzie produkowany przez Motorolę i będzie działał pod kontrolą nowego systemu Android 5.0 "Lollipop". Wyposażenie telefonu obejmuje aparat z 13-megapikselową matrycą i optyczną stabilizacją obrazu.
16 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Photoshop Express 3.4 - edycja plików RAW
Pojawiła się aktualizacja programu Photoshop Express na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Najważniejsza zmiana to możliwości edycji plików RAW.
17 Lip 2014
Michal Grzegorczyk
0
Nikon Coolpix S810c
Aparat kompaktowy Nikon Coolpix S810c to następca modelu S800c. Kluczowe cechy pozostały bez zmian - aparat działa pod kontrolą systemu Android, ma duży, dotykowy ekran LCD i obiektyw ze sporym zoomem.
10 Kwi 2014
Michal Grzegorczyk
0
Samsung Galaxy NX - pierwsze wrażenia
Dosłownie przez kilkanaście minut mieliśmy w rękach najnowszego bezlusterkowca Samsunga. Zobaczcie jakie są nasze, spisane na szybko wrażenia z użytkowania pierwszego bezlusterkowca z Androidem.
25 Cze 2013
Michał Sułkiewicz
0
Samsung Galaxy Camera - wersja WiFi
Samsung zaprezentował drugą wersję aparatu Galaxy Camera. Nowa wersja obsługuje jedynie WiFi bez dostępu do 3G i 4G. Poza tym aparat zostaje bez zmian - 16,3-megapikselowa matryca, obiektyw 23-481 mm i 4,8-calowy dotykowt ekran LCD oraz system Android 4.1 Jelly Bean.
20 Lut 2013
Marcin Falana
0
Instagram - nowy filtr i 25 wersji językowych
Instagram zaprezentował nową wersję popularnej aplikacji. Aktualizacja 3.4.1 dla iOS i 3.4 dla Androida dodaje 25 wersji językowych, w tym polską, oraz nowy filtr Mayfair. Instagram zdaje się odwracać uwagę od ostatnich kontrowersyjnych zmian w regulaminie, wprowadzając nowe funkcje i filtry.
27 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Instagram - nowa polityka prywatności
Instagram wprowadza nową, dość kontrowersyjną, politykę prywatności. Zmiana raczej nikogo nie powinna dziwić, ponieważ podobną politykę wprowadził Facebook, który jest właścicielem aplikacji. Od 16 stycznia wszystkie zdjęcia, które znajdą się w bazie serwisu, będą mogły być sprzedawane przez Instagram do celów reklamowych bez zgody i wiedzy autora.
19 Gru 2012
Patryk Wiśniewski
0
Snapseed teraz dostępny także na Androida
Nik Software zaprezentował androidową wersję programu Snapseed, który służy do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych. Ta zmiana nikogo nie powinna dziwić. Google wykupiło po prostu producenta tego popularnego programu. Wersja 1.5, w której obecnie znajduje się aplikacja wprowadza jednak dwie istotne zmiany.
7 Gru 2012
Patryk Wiśniewski
0
Polaroid SC1630 - aparat z Androidem
{BLD|PMA 2012. Polaroid SC1630 to połączenie niewielkiego tabletu wyposażonego w system operacyjny Android i aparatu kompaktowego z 16-megapikselową matrycą i obiektywem z 3-krotnym zoomem.}
13 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Photoshop Touch na Androida
Koncern Adobe zaprezentował aplikację Photoshop Touch na urządzenia z systemem Android. Program może służyć do edycji i przetwarzania zdjęć, a także do dzielenia się nimi za pośrednictwem serwisów społecznościowych.
4 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0