ramka cyfrowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "ramka cyfrowa" w serwisie fotopolis.pl:
Aura: cyfrowa ramka nowej generacji
W sieci możemy znaleźć wiele ciekawych rozwiązań wzbogacających świat fotografii. Tym razem firma Aura zaprezentowała rozwiązanie, które ma być czymś znacznie więcej niż tylko cyfrowym albumem.
4 Paź 2016
Michał Chrzanowski
2
PhotoSpring 8 - cyfrowy album nowej generacji
Coraz częściej różnego rodzaju serwisy zapewniające finansowanie społecznościowe są źródłem ciekawych rozwiązań wzbogacających świat fotografii. Tym razem firma PhotoSpring zaprezentowała ramkę nowej generacji, która jest czymś znacznie więcej niż tylko cyfrowym albumem.
6 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Memento Smart Frame - cyfrowy obraz w jakości 4K
Ostatnimi czasy serwisy oferujące finansowanie społecznościowe są źródłem ciekawych oraz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie fotografii. Tym razem firma Memento Electronics zaprezentowała cyfrowy obraz, który zapewnia wyświetlanie zdjęć w jakości Ultra HD.
1 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Zoom.Me, czyli powrót cyfrowej ramki
Za nami premiera Zoom.Me - firmowanej przez Mateusza Kusznierewicza ramki cyfrowej, którą można podłączyć do internetu i zdalnie wyświetlać na niej zdjęcia ze smartfonów i tabletów.
21 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Rollei Designline 5130 i 5160
Na rynku pojawiły się dwie nowe ramki cyfrowe marki Rollei: Designline 5130 i 5160. Obydwie charakteryzują się dużymi ekranami o sporych rozdzielczościach.
19 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0
Sony S-Frame WA700 i W700 - ramki z Wi-Fi
Sony zaprezentowało dwie ciekawe ramki cyfrowe. Co może być ciekawego w takich urządzeniach? Na przykład łączność w ramach sieci Wi-Fi i możliwość zdalnego pobierania zdjęć z Facebooka czy z załączników e-maili.
15 Lis 2011
Michal Grzegorczyk
0
Sony S-Frame - nowe ramki cyfrowe
Firma Sony zaprezentowała nowe modele ramek cyfrowych S-Frame Gift i Innovation. Nowe ramki oferują łatwiejszą obsługę, funkcje pokazu slajdów i tryb zegara/kalendarza. Linia Innovation umożliwia odtwarzanie filmów w formacie AVCHD, MPEG oraz Motion JPEG.
28 Lip 2011
Sebastian Stasiuk
0
Rollei Designline 4083 - ramka cyfrowa
Rollei Designline 4083 to 8-calowa ramka cyfrowa wyposażona w slot kart SD i funkcję pokazu slajdów z kilkunastoma efektownymi "przejściami". Urządzenie jest dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym.
16 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
Intenso MediaArtist - 12-calowa ramka cyfrowa
12-calowa ramka cyfrowa MediaArtist marki Intenso została wykończona drewnem. Ma 2-gigabajty pamięci wewnętrznej, odtwarza zdjęcia, filmy i muzykę oraz oferuje funkcję kalendarza, zegarka i budzika.
10 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
NIX "Hu-Motion" - ramki reagujące na ruch
Firma NIX zaprezentowała dwie ramki cyfrowe reagujące na ruch - włączające się i wyłączające w zależności od tego, czy ktoś przebywa w pobliżu. Dostępne są dwa modele - o rozmiarze 8 i 12 cali.
22 Lut 2011
Michal Grzegorczyk
0