ramka cyfrowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "ramka cyfrowa" w serwisie fotopolis.pl:
Jobo PDJ152 - 15-calowa ramka cyfrowa
Marka Jobo kojarzy się przede wszystkim z koreksami i automatami do obróbki tradycyjnych materiałów światłoczułych. Od jakiegoś czasu sytuacja się zmienia - na rynek trafiają kolejne ramki cyfrowe sygnowane logo niemieckiego producenta. Tym razem chodzi o model PDJ152 z 15-calowym ekranem LCD i 1 GB pamięci wewnętrznej. Nowa ramka cyfrowa Jobo ma też wymienne obudowy w trzech kolorach: czarną, białą i srebrną.
23 Lip 2008
Michal Grzegorczyk
0
Opinie o D700 - Domink Pisarek
Dominik Pisarek jest aktywnym reporterem współpracującym z "Rzeczpospolitą", fotografował Nikonem D700 z obiektywem 24-70mm f/2.8. Zapraszamy do zapoznania się z jego opinią na temat Nikona D700 i obejrzenia zdjęć jakie wykonał.
18 Lip 2008
Marcin Falana
0
Kodak Easy Share W820 i W1020 - ramki do zdjęć oknem na świat
Kodak wprowadza na rynek zaawansowane, bezprzewodowe ramki do zdjęć. Kodak Easy Share W820 i W1020 pozwalają na wyświetlanie zdjęć w formacie HD, a moduł Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe przesyłanie zdjęć i filmów z komputera do ramki. Poza tym nowe rami umożliwiają bezpłatne przeglądanie ponad 200 kanałów informacyjnych FrameChannel i korzystanie z Kodak Gallery.
18 Lip 2008
Marcin Falana
0
Nowe ramki cyfrowe Kodaka
Kodak zaprezentował trzy nowe cyfrowe ramki. Wyróżniają się ciekawie rozwiązanym sterowaniem i kolorystyką, która zależy od użytkownika. Największa ma mieć rozmiar 10 cali, a najmniejsza 7 cali. Dwie z nich oprócz zdjęć odtwarzają również muzykę i sekwencje wideo. Do sprzedaży trafią w drugim kwartale tego roku.
2 Kwi 2008
Michal Grzegorczyk
0
Ramki cyfrowe Sony - HDMI i Bionz na pokładzie
PMA 08. Koncern Sony oprócz pełnoklatkowej matrycy oraz nowych lustrzanek i obiektywów zaprezentował też na trwających w Las Vegas targach PMA trzy nowe ramki cyfrowe. Dwie z nich wyposażono w wyjście HDMI i procesor Bionz. Jako dodatkowe akcesorium użytkownik może dokupić moduł do bezprzewodowej transmisji Bluetooth. Największa z całej trójki ma 9 cali, a dwie pozostałe są 7-calowe.
1 Lut 2008
Michal Grzegorczyk
0