ramka cyfrowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "ramka cyfrowa" w serwisie fotopolis.pl:
PanTouch Clear - dwie nowe ramki
Firma Pandigital - producent cyfrowych ramek PanTouch Clear - poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży swoich produktów na rynku europejskim. Początkowo oferowane będą dwie ramki z tej serii: jedna 8,4-calowa, druga 10-calowa, obydwie wyjątkowo cienkie.
21 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0
Jobo Curve 7 i 8 - dwie ramki
Firma Jobo zaprezentowała dwie ramki cyfrowe z serii Jobo Curve. Jedna ma rozmiar siedmiu, a druga ośmiu cali. Obydwie odznaczają się niewygórowaną ceną.
3 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0
Kodak Kodachrome - koniec produkcji
Po 74 latach istnienia do historii fotografii przechodzi film Kodachrome - poinformowała właśnie firma Kodak. Zdecydowana większość fotografów używa obecnie innych materiałów, w tym przede wszystkim cyfry i udział Kodachrome spadł do poziomu, który nie pozwalał na utrzymanie dalszej produkcji.
22 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Kodak EasyShare S730 - na baterię
Nowa ramka cyfrowa Kodak EasyShare S730 na tle innych wyróżnia się źródłem, z którego czerpie energię - oprócz zasilania sieciowego można użyć wbudowanych akumulatorków. Dzięki temu łatwiej ją przenosić. Producent pomyślał nawet o specjalnym futerale transportowym.
22 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Transcend PF730 - 7-calowa ramka cyfrowa
Firma Transcend, znany producent akcesoriów komputerowych i fotograficznych, zaprezentowała nową 7-calową ramkę cyfrową. Urządzenie zostało wyposażone w 2-gigabajtową pamięć wewnętrzną oraz możliwość odtwarzania muzyki w formacie MP3 oraz klipów wideo.
2 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Samsung SPF-87H - ramka cyfrowa i pomocniczy monitor w jednym
Samsung wprowadził na rynek nową 8-calową ramkę cyfrową. Zgodnie z obowiązującym trendem jej cechą charakterystyczną jest niewielka grubość. Warto też wspomnieć o wysokiej rozdzielczości urządzenia, która umożliwia użycie go w charakterze dodatkowego monitora.
26 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
Jobo Nano 7 - jeszcze cieńsze ramki
Firma Jobo zaprezentowała nową serię ramek cyfrowych wyróżniających się niewielką grubością. W jej skład wchodzą trzy modele: Basic, Pro i Media.
12 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
AgfaPhoto AF5135MS - duża ramka, duża rozdzielczość
Firma AgfaPhoto zaprezentowała nową ramkę cyfrową o przekątnej ekranu wynoszącej 13 cali. Ramka wyróżnia się niewielką grubością obudowy i sporą rozdzielczością. Radzi też sobie z plikami filmowymi i mp3.
16 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0
Jobo Plano - cienkie ramki cyfrowe
Firma Jobo zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej linii ramek cyfrowych. Jobo Plano wyróżniają się niewielką grubością. 8-calowy model jest pierwszym z trzech, które mają się pojawić w tym roku.
8 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0
HANNspree SD80M7MB - ramka ceramiczna
Firma HANNspree zaprezentowała nową 8-calową ramkę cyfrową. Wyróżnia ją ceramiczna obudowa, którą można samodzielnie wymieniać. W zestawie znajdują się trzy różne wzory.
6 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0