obiektyw

Wszystkie artykuły z tagiem: "obiektyw" w serwisie fotopolis.pl:
Szukasz obiektywu? Poznaj interaktywną wyszukiwarkę Canon
Jesteś użytkownikiem lustrzanki Canon i planujesz zakup nowego obiektywu? A może po prostu szukasz szkła do konkretnych zastosowań i nie możesz się zdecydować? Niezależnie od motywacji, dostępne jest rozwiązanie, które pomoże dobrać odpowiedni obiektyw – interaktywna wyszukiwarka, która krok po kroku doprowadzi Cię do celu.
27 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
"Jestem dobrym obiektywem" - PODSUMOWANIE
W pięciu odcinkach cyklu "Jestem dobrym obiektywem" pokazywaliśmy jak dobór odpowiedniej optyki sprawia, że nasze zdjęcia są atrakcyjne i urozmaicone. Pora na podsumowanie cyklu i przypomnienie najważniejszych zasad o jakich wcześniej pisaliśmy.
24 Lip 2013
Michal Grzegorczyk
0
"Jestem dobrym obiektywem" - FOTOGRAFIA ULICZNA
Wspólnie z Nikonem zapraszamy na kolejny artykuł z cyklu porad "Jestem dobrym obiektywem". Piąty odcinek poświęcony jest fotografii ulicznej, którą pojmujemy dość szeroko. Wykorzystaliśmy amatorską lustrzankę (Nikona D3200) oraz skupiliśmy się na obiektywach 28mm i 35mm. Na ulicach Warszawy fotografował dla nas Maciej Piskorz. Zapraszamy do ściągania zdjęć oraz obejrzenia filmu instruktażowego na końcu artykułu.
8 Kwi 2013
Michal Grzegorczyk
0
"Jestem dobrym obiektywem" - FOTOGRAFIA JEDZENIA
Wspólnie z Nikonem zapraszamy na nowy cykl porad "Jestem dobrym obiektywem". Z poradników w formie artykułów i filmów dowiecie się jak z dobrym obiektywem - przy wykorzystaniu amatorskiej lustrzanki i "domowych" sposobów aranżacji czy oświetlenia sceny - osiągać efekty zbliżone do profesjonalnych produkcji. W pierwszym odcinku - o fotografii jedzenia. Zapraszamy do ściągania zdjęć i oglądania filmu.
18 Paź 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Dzień otwarty w Sigma ProCentrum w Poznaniu
Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu "Dni otwarte w salonach Sigma ProCentrum", które odbędzie się 30 czerwca w godz. 10:00-17:00 w Poznaniu. To okazja do przetestowania obiektywów Sigmy na specjalnie przygotowanych stanowiskach.
27 Cze 2012
Marcin Falana
0
Z notatnika optyka: Słówko o ogniskowej obiektywu
Zapraszamy do lektury pierwszego odcinka cyklu "Z notatnika optyka". Zaczynamy od artykułu na temat jednego z najbardziej podstawowych pojęć - ogniskowej obiektywu.
10 Wrz 2011
Bernard Piechal
0