fotografia na wakacjach

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia na wakacjach" w serwisie fotopolis.pl:
Warsztaty z podstaw fotografii w Beskidzie Niskim
Warsztaty w Buczynowej Dolinie skierowane są do wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się poprawnie komponować zdjęcia i osiągać zamierzone efekty fotograficzne. Warsztaty odbędą się w dniach 1-5 oraz 5-7 sierpnia 2011 w Beskidzie Niskim.
18 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Magiczne, jesienne Bieszczady" - plener fotograficzny
Zapraszamy w Bieszczady. Właśnie wtedy, wczesną jesienią, prezentują się one najlepiej i najbardziej spektakularnie. Początek października zbiega się z pojawieniem najintensywniejszych, jesiennych kolorów w karpackich lasach. Duża ilość buczyny, jaworów i jesionów tworzy wówczas malownicze pejzaże przyciągające miłośników bliskiego obcowania z naturą bez wakacyjnych tłumów na górskich szlakach. Organizatorzy spotkań z fotografią w ramach projektu fotowarsztaty.com przygotowali w tym czasie...
11 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Fotografia z podróży" - nowe warsztaty Akademii Nikona
Jak sprawić, by po wakacjach w naszym albumie pojawiły się nie tylko kolejne zdjęcia z urlopu, ale fotografie z podróży, które budzić będą prawdziwe emocje i żywe wspomnienia? Jak zachować się, fotografując obcych ludzi i nieznane kultury? Jak zrobić selekcję zdjęć z wyprawy do prezentacji?
20 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0