aparat na wakacje

Wszystkie artykuły z tagiem: "aparat na wakacje" w serwisie fotopolis.pl:
Aparat na wakacje (edycja 2015)
Mimo że pogoda za oknem zdaje się tego nie zapowiadać, lato zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo zapaleńcy sportów wodnych wyjadą nad morze, a entuzjaści wspinaczki i pięknych widoków wybiorą się z plecakami w góry. Część osób po prostu wybierze się na długo wyczekiwany urlop. Co łączy tych wszystkich ludzi? Z pewnością większość z nich będzie chciała zabrać ze sobą aparat fotograficzny. Niestety bardzo często pochopne wybory w tym temacie odbierają radość z fotografowania.
25 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Aparat na wakacje (edycja 2014)
Zdaje się, że lato rozkręciło się już na dobre i możemy spokojnie zacząć przygotowywać się do wakacyjnych wyjazdów. Jednym z etapów urlopowych przygotowań będzie z pewnością wybór aparatu fotograficznego. Jaki sprzęt na wakacjach będzie nam najbardziej pomocny? Na co zwrócić szczególną uwagę? Radzimy i podpowiadamy.
26 Maj 2014
Piotr Wroniewicz
0
Aparat na wakacje (edycja 2013)
Kończy się maj, to niemal ostatni moment, żeby zaplanować wakacje. Rodzinny urlop to bardzo często impuls do zakupu nowego aparatu cyfrowego. Który model sprawdzi się najlepiej? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak co roku radzimy i podpowiadamy.
29 Maj 2013
Michal Grzegorczyk
0
Aparat na Pierwszą Komunię - poradnik kupującego (edycja 2013)
Aparat fotograficzny to jedna z żelaznych propozycji na prezent wręczany z okazji Pierwszej Komunii Świętej. W naszym poradniku podpowiadamy na jakie cechy aparatu warto zwrócić uwagę, tak aby wszystkie strony były zadowolone. Zapraszamy do lektury.
26 Kwi 2013
Michal Grzegorczyk
0
Aparat na wakacje (edycja 2012)
Euro za nami, upały w trakcie, zaczyna się idealny czas na letni odpoczynek. Jak wakacje, to fotografia. Który model aparatu sprawdzi się najlepiej? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak co roku radzimy i podpowiadamy.
9 Lip 2012
Michal Grzegorczyk
0
Aparat na wakacje (edycja 2011)
Maj to idealna pora na zaplanowanie letnich wakacji - a rodzinny urlop to bardzo często impuls do zakupu nowego aparatu cyfrowego. Który model sprawdzi się najlepiej? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak co roku radzimy i podpowiadamy.
17 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
Aparat na wakacje (edycja 2010)
Kto tylko może - jedzie na wakacje. A kto jedzie na wakacje - fotografuje. Przygotowania do urlopu bardzo często wiążą się z wyborem i zakupem nowego aparatu. Ci, którzy na co dzień nie śledzą rynku fotograficznego mogą mieć z tym problem. Z naszym poradnikiem będzie im znacznie łatwiej. Zapraszamy do lektury.
2 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0
Aparat na wakacje 2009 - przegląd aparatów
Miłośnik fotografii ruszający na wakacje najczęściej zabiera ze sobą sprzęt, którym fotografował dotychczas. Jednak ogromna rzesza urlopowiczów, którzy na co dzień nie interesuje się fotografią, przed wyjazdem na wakacyjny odpoczynek staje przed problemem wyboru aparatu. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla nich przewodnik po kompaktach, tanich lustrzankach i innym sprzęcie, który sprawdzi się podczas letnich wojaży.
26 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0