aparat na wakacje

Wszystkie artykuły z tagiem: "aparat na wakacje" w serwisie fotopolis.pl:
Lustrzanka czy kompakt – który aparat wybrać na wakacje?
Jednym wystarczą wspomnienia zapisane w pamięci, inni wolą je uchwycić z pomocą aparatu. Urlopowi entuzjaści fotografii mogą wybierać spośród dwóch zasadniczych rodzajów urządzeń: kompaktów i lustrzanek. Czym się różnią i jak wybrać najlepszy, wakacyjny aparat?
20 Lip 2016
Michał Chrzanowski
4
Sunscreenr - kamera, która ułatwi ochronę przed rakiem skóry
Zwykle kamery i aparaty fotograficzne mają jedno zadanie - dostarczać jak najlepszą jakość zdjęć i filmów. W przypadku kamerki Sunscreenr, jej głównym celem jest ochrona naszego zdrowia.
8 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Olympus Stylus Tough TG-3
Olympus Stylus Tough TG-3 to odporny kompakt wyposażony w 16-megapikselową matrycę BSi CMOS i obiektyw o zakresie 25-100 milimetrów. Wytrzymuje zanurzenie na głębokość 15 metrów, upadek z 2 metrów, a także 10-stopniowy mróz. Producent przewidział możliwość zastosowania szeregu akcesoriów, w tym ciekawego okrągłego dyfuzora rozpraszającego światło wbudowanego flesza.
31 Mar 2014
Michal Grzegorczyk
0
Nikon Coolpix AW120 i S32
Wśród dzisiejszych kompaktowych nowości firmy Nikon znalazły się dwa wodoodporne modele: Coolpix AW120 i S32. Szczególnie interesująco prezentuje się ten pierwszy - ma 16-megapikselową matrycę CMOS, 3-calowy ekran OLED oraz moduły Wi-Fi i GPS, a przy tym moża go zanurzać na głębokość 18 metrów i upuszczać z wysokości 2 metrów.
7 Lut 2014
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh WG-20, WG-4 i WG-4 GPS - mocna trójka
Firma Ricoh zaprezentowała nowe aparaty kompaktowe z odpornej serii WG. Słabszy WG-20 charakteryzuje się odpornością na upadki z 1,5 metra i możliwością zanurzania na głębokość 10 metrów. W przypadku modeli WG-4 i WG-4 GPS wartości te rosną do 2 i 14 metrów.
6 Lut 2014
Michal Grzegorczyk
0
Fujifilm FinePix XP170
Firma Fujifilm zaprezentowała kolejny odporny kompakt. FinePix XP170 wytrzymuje zanurzanie pod wodę, upadki i mróz, ma 14-megapikselową matrycę i szerokokątny obiektyw z 5-krotnym zoomem, ale tym, co naprawdę wyróżnia go wśród konkurencji jest funkcja bezprzewodowego transferu zdjęć na urządzenia z systemami iOS oraz Android.
8 Maj 2012
Michal Grzegorczyk
0
Olympus TOUGH TG-1 - z konwerterami i obudową podwodną
Olympus TOUGH TG-1 to najbardziej zaawansowany odporny kompakt tego producenta. Poza najwyższą wytrzymałością może się pochwalić jasnym, szerokokątnym obiektywem, 3-calowym ekranem OLED, a także możliwością podłączenia wodoszczelnych konwerterów. Równocześnie japoński producent zaprezentował obudowę podwodną do tego modelu.
8 Maj 2012
Michal Grzegorczyk
0
Olympus Tough TG-615 - premiera w Japonii
Na japońskiej stronie Olympusa pojawiła się informacja o nowym odpornym kompakcie. Na razie nie wiemy, czy Tough TG-615 w ogóle będzie dostępny w Europie, ale przygotowaliśmy zestaw najważniejszych informacji na jego temat.
13 Lip 2011
Michal Grzegorczyk
0
Pentax Optio WG-1 GPS w kolorze "Shiny Orange"
Pentax zaprezentował nową wersję kolorystyczną kompaktowego WG-1 GPS nazwaną "Shiny Orange".
28 Cze 2011
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh PX - wodoszczelny i odporny kompakt
Model PX to kolejny odporny na wodę i uderzenia kompakt w ofercie Ricoha. W przeciwieństwie do Ricoha G700, PX wygląda jak zwykła cyfrówka - jego wygląd nie zdradza, że aparat wytrzymuje upadki z 1,5 metra i zanurzanie na 3 metry.
9 Cze 2011
Michal Grzegorczyk
0