aparat na wakacje

Wszystkie artykuły z tagiem: "aparat na wakacje" w serwisie fotopolis.pl:
Olympus TOUGH TG-1 - z konwerterami i obudową podwodną
Olympus TOUGH TG-1 to najbardziej zaawansowany odporny kompakt tego producenta. Poza najwyższą wytrzymałością może się pochwalić jasnym, szerokokątnym obiektywem, 3-calowym ekranem OLED, a także możliwością podłączenia wodoszczelnych konwerterów. Równocześnie japoński producent zaprezentował obudowę podwodną do tego modelu.
8 Maj 2012
Michal Grzegorczyk
0
Olympus Tough TG-615 - premiera w Japonii
Na japońskiej stronie Olympusa pojawiła się informacja o nowym odpornym kompakcie. Na razie nie wiemy, czy Tough TG-615 w ogóle będzie dostępny w Europie, ale przygotowaliśmy zestaw najważniejszych informacji na jego temat.
13 Lip 2011
Michal Grzegorczyk
0
Pentax Optio WG-1 GPS w kolorze "Shiny Orange"
Pentax zaprezentował nową wersję kolorystyczną kompaktowego WG-1 GPS nazwaną "Shiny Orange".
28 Cze 2011
Michal Grzegorczyk
0
Test wodoodpornych kompaktów 2011 - część 2 - Fujifim FinePix XP30, Samsung WP10, Pentax Optio WG-1
Lato to czas wakacyjnych wypraw, które obfitują w wiele okazji fotograficznych. Niestety większość aparatów nie jest w stanie znieść trudów spływów kajakowych, wspinaczki, jazdy na rowerze czy innych sportów ekstremalnych. Na szczęście na rynku jest kilka odpornych kompaktów, które idealnie nadają się do takich celów. Zapraszamy do lektury drugiej części testu aparatów wodoodpornych.
24 Cze 2011
Marcin Falana
0
Test wodoodpornych kompaktów 2011 - część 1 - Sony Cyber-shot TX10, Panasonic Lumix FT3, Olympus Tough TG-610
Lato to czas wakacyjnych wypraw, które obfitują w wiele okazji fotograficznych. Niestety większość aparatów nie jest w stanie znieść trudów spływów kajakowych, wspinaczki, jazdy na rowerze czy innych sportów ekstremalnych. Na szczęście na rynku jest kilka odpornych kompaktów, które idealnie nadają się do takich celów.
10 Cze 2011
Marcin Falana
0
Ricoh PX - wodoszczelny i odporny kompakt
Model PX to kolejny odporny na wodę i uderzenia kompakt w ofercie Ricoha. W przeciwieństwie do Ricoha G700, PX wygląda jak zwykła cyfrówka - jego wygląd nie zdradza, że aparat wytrzymuje upadki z 1,5 metra i zanurzanie na 3 metry.
9 Cze 2011
Michal Grzegorczyk
0
Aparat na wakacje (edycja 2011)
Maj to idealna pora na zaplanowanie letnich wakacji - a rodzinny urlop to bardzo często impuls do zakupu nowego aparatu cyfrowego. Który model sprawdzi się najlepiej? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak co roku radzimy i podpowiadamy.
17 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
Aparat na wakacje (edycja 2010)
Kto tylko może - jedzie na wakacje. A kto jedzie na wakacje - fotografuje. Przygotowania do urlopu bardzo często wiążą się z wyborem i zakupem nowego aparatu. Ci, którzy na co dzień nie śledzą rynku fotograficznego mogą mieć z tym problem. Z naszym poradnikiem będzie im znacznie łatwiej. Zapraszamy do lektury.
2 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0
Aparat na wakacje 2009 - przegląd aparatów
Miłośnik fotografii ruszający na wakacje najczęściej zabiera ze sobą sprzęt, którym fotografował dotychczas. Jednak ogromna rzesza urlopowiczów, którzy na co dzień nie interesuje się fotografią, przed wyjazdem na wakacyjny odpoczynek staje przed problemem wyboru aparatu. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla nich przewodnik po kompaktach, tanich lustrzankach i innym sprzęcie, który sprawdzi się podczas letnich wojaży.
26 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0