fotografia uliczna

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia uliczna" w serwisie fotopolis.pl:
Damian Chrobak o reaktywacji Un-Posed: Jesteśmy otwarci na nowych członków
Un-Posed to założony w 2011 kolektyw, który udowadnia, że Polacy nie gęsi i swoich mistrzów streeta też mają. Po ponad roku nieobecności wracają w odświeżonym składzie. Z założycielem kolektywu, Damianem Chrobakiem rozmawiał Mateusz Grybczyński.
4 Lut 2016
Mateusz Grybczyński
1
Hongkong lat 50. w najnowszym projekcie Fan Ho
Hongkong zwykle kojarzy nam się ze zdjęciami wyjątkowo wysokich bloków mieszkalnych. Miasto jednak nie zawsze tak wyglądało. Zobaczcie wyjątkowe, klimatyczne zdjęcia Hongkongu lat 50. zrobione przez fotografa Fan Ho, będącego wówczas nastolatkiem. Niepublikowane wcześniej fotografie są częścią nowego projektu “A Hong Kong Memoir”.
4 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Un-Posed - reaktywacja kolektywu w nowym składzie
Un-Posed, jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich kolektywów skupionych wokół fotografii ulicznej, powraca w nowej odsłonie.
2 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
The Endless City - Nowy Jork w obiektywie Andrzeja Bogacza
Nasycone barwami i pokazujące wyjątkowe życie miasta, które nigdy nie zasypia - tak w kilku słowach można opisać zdjęcia składające się na projekt The Endless City autorstwa polskiego fotografa Andrzeja Bogacza. Wystawę prac artysty będzie można zobaczyć w warszawskiej Galerii Obok ZPAF.
28 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Holdfast Streetwise - stworzona z myślą o fotografii ulicznej
Jeżeli jesteście miłośnikami fotografii ulicznej i poszukuje torby, która w żaden sposób nie będzie ograniczać waszej pasji, to mamy dobrą wiadomość. Amerykański producent Holdfast przy współpracy z fotografem Andrew Funderbergiem zaprojektował model Streetwise, który perfekcyjnie powinien sprawdzić się w roli niewielkiej torby miejskiej.
8 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Najlepsze zdjęcia Miami Street Photography Festival 2015. Wśród wyróżnionych jest Polak!
Marcin Ryczek został wyróżniony w prestiżowym konkursie Miami Street Photography Festival. Jego monochromatyczne zdjęcie przedstawiające osobę karmiącą łabędzie okazało się faworytem publiczności. To właśnie na tę fotografię oddano najwięcej głosów. Koniecznie zobaczcie także prace innych laureatów – są wyjątkowe.
14 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Real Time Only - tajski fotograf pokazuje azjatycką definicję decydującego momentu
Nieoczekiwana i nieprzewidywalna. Tymi słowami najlepiej można określić twórczość tajskiego fotografa ulicznego, Setsiri Silapasuwanchai. Zobaczcie wyjątkową galerię gdzie znajdziemy zarówno ulotne piękno chwili jak i okaleczone koty.
11 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Surrealistyczna fotografia uliczna Andrzeja Pilichowskiego-Ragno w ZPAF Gallery
Zpafgallery zaprasza do Krakowa na wystawę zdjęć “Pejzaże Miasta 2014/2015”, skupiającej prace z wyjątkowego projektu Andrzeja Pilichowskiego-Ragno. Celem autora jest stworzenie obrazu nieistniejącego realnie jednego współczesnego miasta – zawieszonego poza czasem i geografią. Wernisaż odbędzie się 4 grudnia 2016 roku.
27 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Najciekawsze zdjęcia z finału LensCulture Street Photo Awards 2015. Są też Polacy!
Zdjęcia z finału tegorocznej edycji Lensculture Street Photo Awards to przekrój najciekawszej fotografii ulicznej z całego świata. Wśród 31 wyróżnionych fotografów znaleźli się także Polacy. Zobaczcie galerię najciekawszych naszym zdaniem nagrodzonych prac.
27 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Brutalna rzeczywistość Kingstown w najnowszym albumie Boogie'ego
W listopadzie ukaże się nowy album jednego z najciekawszych, współczesnych fotografów ulicznych, Vladimira Milivojevicha, szerszej publiczności znanemu pod pseudonimem Boogie. “A Wah Do Dem” opowiada o brutalnej codzienności miasta Kingston na Jamajce. Jest to też pierwsze kolorowe wydawnictwo autora.
16 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0