Fotojoker

Wszystkie artykuły z tagiem: "Fotojoker" w serwisie fotopolis.pl:
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
Firma CEWE Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
14 Gru 2018
Promocja
0
Produkty Quadralite i Genesis od teraz kupicie w salonach Fotojoker
Znane, lubiane i przystępne cenowo akcesoria z oferty marek Genesis i Quadralite, dzięki nowej współpracy dystrybutora trafiają na półki salonów Fotojoker.
15 Mar 2018
Promocja
0
Produkty PacSafe w sklepach FotoJoker
Pacsafe - znany producent plecaków, pokrowców i toreb wyposażonych w systemy antykradzieżowe, mające za zadanie chronić cenny sprzęt fotograficzny, nawiązał współpracę z salonami FotoJoker.
22 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Obiektywy Tokina i Samyang w sklepach Fotojoker
Firma Next77, wyłączny dystrybutor marek Tokina i Samyang w Polsce poinformowała, że rozpoczyna współpracę z siecią sklepów Fotojoker.
23 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
XIII Targi Fotojoker
W ostatni weekend Wisła gościła XIII Targi Fotojoker. To impreza przede wszystkim dla pracowników tej popularnej sieci sklepów fotograficznych. Swoje stoiska przygotowała większość czołowych producentów branży foto.
24 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
XII Targi Fotojoker
W ubiegły weekend w miejscowości Ossa odbyły się XII Targi Fotojoker. To impreza przede wszystkim dla pracowników tej sieci sklepów. Swoje stoiska przygotowała większość czołowych producentów, dzięki czemu goście targów mogli zapoznać się ze sprzętowymi nowościami ostatnich kilku miesięcy.
8 Lis 2010
Michal Grzegorczyk
0