X-Rite

Wszystkie artykuły z tagiem: "X-Rite" w serwisie fotopolis.pl:
Jak przygotować się na wyjazd fotograficzny - od krótkiego wypadu, po egzotyczną wyprawę
Będziecie mogli się tego dowiedzieć już w najbliższy czwartek podczas bezpłatnego webinarium organizowanego przez firmę X-Rite. Wydarzeni poprowadzi wieloletni fotograf National Geographic, Marek Arcimowicz.
5 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Roczny pakiet Adobe CC Fotografia przy zakupie produktów X-Rite
W ramach współpracy Adobe oraz X-Rite, wszyscy którzy zakupią narzędzia do kalibracji ColorMunku Photo, i1Photo Pro 2 oraz i1 Display Pro otrzymają w promocji roczną subskrypcję planu fotograficznego Adobe CC.
11 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Pięć najważniejszych rzeczy podczas realizacji sesji zdjęciowej wg Emila Bilińskiego
Jakie są kluczowe elementy sesji zdjęciowej? Które z jej etapów są najbardziej wymagające? Co należy zrobić, aby osiągnąć zamierzony efekt. Na te i inne pytania odpowie znany fotograf, Emil Biliński.
25 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
20% rabatu na plan fotograficzny Adobe CC przy zakupie kalibratora i1 Display Pro
Dobra wiadomość dla wszystkich planujących inwestycję w narzędzia pozwalające udoskonalić prace fotografa. Kalibrator i1 Dipslay Pro możemy teraz nabyć w promocyjnej cenie, a dodatkowo otrzymamy 20-procentowy rabat na usługi Adobe CC.
24 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Przetestuj monitor BenQ SW2700PT - wyniki konkursu
Pod koniec lipca wspólnie z firmą BenQ wystartowaliśmy z konkursem mającym za zadanie wyłonić czytelników, którzy będą mieli okazję przetestować fotograficzny monitor BenQ SW2700PT. Poznaliśmy ich nazwiska.
9 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Przetestuj monitor BenQ SW2700PT i wygraj X-Rite ColorChecker Passport Photo
Wspólnie firmą BenQ, po raz pierwszy ruszamy z konkursem, którego uczestnicy będą mieli okazję przetestować profesjonalny monitor do edycji zdjęć wygrać zestaw do profilowania kolorów X-Rite ColorChecker Passport Photo.
28 Lip 2016
Maciej Luśtyk
4
Od teraz X-Rite i1Display Pro pozwoli skalibrować ekrany rejestratorów Atomos
Firmy Atomos nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich rekordery dyskowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród osób filmowców. Od teraz będzie można je skalibrować za pomocą X-Rite i1Display Pro.
20 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Majowe spotkania X-Rite - darmowa kalibracja, porady eskpertów, nagrody do zdobycia
X-Rite zaprasza na cykl spotkań, podczas których będziecie mogli zasięgnąć porad odnośnie cyfrowego obrazowa i kalibracji sprzętu, bezpłatnie skalibrować laptopa, otrzymać ekskluzywne rabaty cenowe, a także wygrać ColorCheckera.
13 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Festiwal Kolorów - bezpłatne warsztaty X-Rite
X-Rite Photo, w ramach europejskiej akcji, zaprasza na cykl spotkań z ekspertami od kalibracji, które odbędą się w listopadzie 2015 roku w trzech miastach Polski. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
10 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Doskonały duet - nowy BenQ SW2700PT i X-Rite i1 Display Pro
27-calowy ekran o rozdzielczości QHD, 99-procentowe pokryciem gamutu Adobe RGB i możliwość zaawansowanej kalibracji - to tylko kilka cech najnowszego monitora BenQ SW2700PT. Jest on skierowany do profesjonalistów i ma stanowić atrakcyjne urządzenie służące do precyzyjnej postprodukcji zdjęć.
6 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0