X-Rite

Wszystkie artykuły z tagiem: "X-Rite" w serwisie fotopolis.pl:
Konkurs X-Rite i Affinity Photo rozstrzygnięty. Oto autorzy najlepszych prac!
Poznaliśmy wyniki konkursu X-Rite i Affinity Photo, w którym Waszym zadaniem było dokonanie jak najlepszej postprodukcji zdjęć Emila Bilińskiego. Zobaczcie, kto zgarnął nagrody.
24 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Jeszcze tylko do niedzieli możecie wziąć udział w konkursie X-Rite i Affinity Photo. Do wygrania kalibratory i licencja na program
Affinity Photo cieszy się coraz większym uznaniem jako alternatywa dla produktów Adobe. Teraz pełną licencję, a także akcesoria do kalibracji możecie zdobyć biorąc udział w konkursie, który organizujemy wspólnie z marką X-Rite. Wystarczy, że obrobicie zdjęcie.
30 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Affinity Photo za darmo przy zakupie produktów X-Rite
Jeśli kompletujecie stanowisko do postprodukcji, z pewnością zainteresuje Was nowa promocja X-Rite. Do 30 grudnia, przy zakupie określonych produktów z oferty producenta, otrzymacie bezpłatnie licencję na ceniony program Affinity Photo, uważany obecnie za jedną z najbardziej kompletnych alternatyw dla produktów Adobe.
5 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Rusza Festiwalu Kolorów - darmowe konsultacje z zakresu kalibracji i doboru sprzętu
Pasjonujesz się fotografią lub filmowaniem? Pragniesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie kontroli koloru? A może chciałbyś zobaczyć na czym polega kalibracja i przekonać się na żywo o jej korzyściach? To wszystko znajdziesz na Festiwalu Kolorów X-Rite.
19 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Jak przygotować się na wyjazd fotograficzny - od krótkiego wypadu, po egzotyczną wyprawę
Będziecie mogli się tego dowiedzieć już w najbliższy czwartek podczas bezpłatnego webinarium organizowanego przez firmę X-Rite. Wydarzeni poprowadzi wieloletni fotograf National Geographic, Marek Arcimowicz.
5 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Roczny pakiet Adobe CC Fotografia przy zakupie produktów X-Rite
W ramach współpracy Adobe oraz X-Rite, wszyscy którzy zakupią narzędzia do kalibracji ColorMunku Photo, i1Photo Pro 2 oraz i1 Display Pro otrzymają w promocji roczną subskrypcję planu fotograficznego Adobe CC.
11 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Pięć najważniejszych rzeczy podczas realizacji sesji zdjęciowej wg Emila Bilińskiego
Jakie są kluczowe elementy sesji zdjęciowej? Które z jej etapów są najbardziej wymagające? Co należy zrobić, aby osiągnąć zamierzony efekt. Na te i inne pytania odpowie znany fotograf, Emil Biliński.
25 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
20% rabatu na plan fotograficzny Adobe CC przy zakupie kalibratora i1 Display Pro
Dobra wiadomość dla wszystkich planujących inwestycję w narzędzia pozwalające udoskonalić prace fotografa. Kalibrator i1 Dipslay Pro możemy teraz nabyć w promocyjnej cenie, a dodatkowo otrzymamy 20-procentowy rabat na usługi Adobe CC.
24 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Przetestuj monitor BenQ SW2700PT - wyniki konkursu
Pod koniec lipca wspólnie z firmą BenQ wystartowaliśmy z konkursem mającym za zadanie wyłonić czytelników, którzy będą mieli okazję przetestować fotograficzny monitor BenQ SW2700PT. Poznaliśmy ich nazwiska.
9 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Przetestuj monitor BenQ SW2700PT i wygraj X-Rite ColorChecker Passport Photo
Wspólnie firmą BenQ, po raz pierwszy ruszamy z konkursem, którego uczestnicy będą mieli okazję przetestować profesjonalny monitor do edycji zdjęć wygrać zestaw do profilowania kolorów X-Rite ColorChecker Passport Photo.
28 Lip 2016
Maciej Luśtyk
4